Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Aktív szoptatás mellet teherbe...

Aktív szoptatás mellet teherbe esni?

Figyelt kérdés

Sziasztok?

Az lenne a kérdésem felétek, hogy másnak is nehezen vagy egyáltalán nem akar sikerülni a kis tesó szoptatás mellett?

Kisfiam másfél éves, egy ideje rajta vagyunk férjemmel a tesó ügyön ám nem igazán akar sikerülni. Szülés után a hatodik hónaptól van ciklusom, viszont elég változó(27-36 napos között váltakozik). Persze utána olvastam és tájékoztatást is kaptam, hogy ilyenkor elég nehézkes a teherbeesés, valamint a jövőhónapban orvoshoz is megyek kivizsgálásra.

Addig is viszont érdekelne, hogy akik ugyan ebben a cipőben jártak/járnak azoknál történt e valami változás idővel, vagy csak azután, hogy a gyerkőc abba hagyta a cicizés.

Mindenek előtt leszögezném, hogy nem szeretném ez miatt megvonni kisfiamtól a cicit!

Köszönöm előre is a válaszaitokat! :)

24 éves anyuka



2021. ápr. 9. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
6hetes kontroll után már nem védekeztünk, hogy kicsi legyen a korkülönbség. 8hónapos korában elvettem a cicit, és következő hónapban pozitív is lett a teszt. Nem tudom hogy véletlen, vagy a szoptatás nálam jó fogamzásgátló. Ja és már csak estére kapott cicit, nappal nem. Mégsem jött a tesó
2021. ápr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Kizárólag anyatejes 5 hónaposom mellett fogant a második. 😊 Az elsőre nagyon sokat vártunk, ő a kis jutalombabánk.
2021. ápr. 10. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Normális esetben, ameddig szoptatsz nem esel teherbe. Nyilván vannak kivételek, de nagyon kicsi az esély rá.
2021. ápr. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!