Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Teherbeesést segítő tabletták,...

Teherbeesést segítő tabletták, vitaminok?

Figyelt kérdés
Teherbe szeretnék esni, ez a 11. próbálkozós hónapunk. Doki szerint minden rendben velünk... Kinéztem ezt a Femibion babatervezés illetve a Novafam fertile méhpempő kapszulát, valaki próbálta már? Nektek mi jött be? Amúgy évek óta szedek C, D, E, B vitamint, illetve omega3 halolaj kapszulát. A folsav tényleg jót tesz a termékenységnek? Szeretnék egy hasznos, teherbeesést segítő vitamint beszerezni, ami már bevált valakinek.

2022. nov. 29. 23:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Milyen vizsgálatokon vagytok túl, amire a doki azt mondta hogy minden rendben?


Én folsavat szedtem, első hónapban összejött, barátnőm mindent kipróbált és semmi. Nem ezen múlik, ezt te is tudod.

2022. nov. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Nincs ilyen, a folsav a nyitott gerinc, nyúlszáj megelőzésében segít.

Mi alapján mondta az orvos, hogy minden rendben, remélem nem az éves rákszűrés volt a hitelt érdemlő vizsgálat? Ilyenkor már érdemes a meddőségi kivizsgálásokat elkezdni!

2022. nov. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Alapvető, hogy ezeket a férjed is szedje.

Úgy van, ahogy a 2 mondja, a folsav a baba miatt kell.

Inofolicot ajánlom, nekem bevált.

2022. nov. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Nekünk a novafam segített!

(Közben a femibiont is szedtem)

2022. nov. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

hány éves vagy? azt mondják, hogy huszonévesen minden 3 petesejtből 1 a termékeny, míg 30 felett 10-ből 1 a jó.

A D, E vitamin és a méhpempő segít a méhnyálkahártya vastagodásában. A már létrejött terhesség esetében fontos a folát, hogy nehogy nyitott gernccel szülessen.

Aki írta a Novafam-ot, neki mennyi ideig tartott?

2022. nov. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

4 vagyok,

( 24-25 évesek)

(Már előtte pár hónappal szedtem a femibiont is hogy felkészült legyen a vitamin háztartás stb.)

5 hónapja próbálkoztunk, sikertelenül, plussz egy sajnos 2 hét után elment..

Aztán olvastam erről úgy gondoltam egy próbát megér, vettem nőit, férfit, és egy hónap után sikeresen megfogant a kislányunk, 22 hetes vagyok.:)

( azt hiszem maradt egy doboz nőknek, ha valakit érdekel 😅)

2022. nov. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Én Femibiont szedtem/szedek.

+D vitamin,folsav,multivitamin.

De ha 1 év után sem sikerül akkor érdemes kivizsgáltatni magatokat,akkor már nem épp a vitaminokon múlik.

Nekem is azt mondta a "mezei"nőgyógyászom 1 év környékén hogy fiatal vagyok még ne aggódjak.

2022. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%

Az a hasznos, ha elmész kivizsgáltatni magad. Nekem pl segített a Novafam kapszula (nem a termékenységes, hanem a Pcos-re való), de azért, mert nekem pcos tüneteim is voltak. Ha nem lettek volna, akkor nem segített volna.

De ezek általában nem a termékenységet segítik, csak abban, hogy a magzat ha már megfogant, az első perctől megfelelően el legyen látva vitaminokkal.

2022. nov. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Folsav nem segíti a teherbeesést és az emberek fele genetikai ok miatt le se tudja bontani, ezért folátot érdemes szedni a tervezési időszaktól az embrionális gerincfejlődési rendellenesség megelőzésére.

Ami segít a szervezet általános állapotán keresztül, az a D-vitamin. Méhnyálkahártyához jó a komplex(!) E-vitamin. Illetve a petefészket élénkíti a nagy mennyiségű Q10 (500-1000 mg).

2022. nov. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

29 évesek vagyunk. Kivizsgálások: hormonpanel, pajzsmirigy szint, petevezeték átjárhatósági, méhtükrözés, nem találtak semmit.

Párom volt spermiogramon andrológiával összekötve, neki is jó lett az eredménye.

Mégsem sikerül a baba, ezért gondoltam a vitamin témára rámenni kicsit még ha nem is ezen múlik, legalább teszek valamit érte.

Nem tudjuk mi lehet a baj :(

2022. dec. 2. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!