Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek hanyadik closti+tüszőrep...

Kinek hanyadik closti+tüszőrepesztős hónap sikerült?

Figyelt kérdés
Nekem ez az első stimulált ciklusom, nem fűzök sok reményt hozzá 11. Ciklusnapon 2 db 15 mm tüszőt mért a doki és 5.9mm nyálkahártyát ami szerinte vékony volt, így kaptam ösztradiol sprayt hogy vastagítsa, rá két napra este kellett beadnom az ovitrellet. Nektek hanyadik stimus hónap volt sikeres? Milyen probléma állt a háttérben?
2022. dec. 29. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Kb. 2-3 cilkus volt simán, 5 inszeminációval. Csak lombikkal sikerült a baba. Sosem derült ki, mi volt a konkrét gond.
2022. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! A fogamzásgátlóknak hála 21 éves koromig nem tudtam az állapotomrók semmit, aztán amikor abbahagytam, kiderült, hogy van petefészek cisztám, egy kis méhsövénnyel megfűszerezve. Kaptam clostit, már nem tudtam követni a ciklusom, szinte már mindegy volt, még nevettem is a netes megnevezéseken:"gyerekcsináló gyógyszer". Már nem számítottunk semmire a férjemmel,inkább csak elkezdtem a kúrát, mondván, hogy ártani nem árthat. 2 teljes kúra után egy szempillantásra összejött a gyerekünk. Hajrá, és szurkolok 😊
2022. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Kisfiam a második stimulált hónapban, a kislányom az első stimulált hónapban fogantak meg.
2022. dec. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!