Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek mit tudok csinálni...

Negyedi Daniela kérdése:

Szerintetek mit tudok csinálni ezzel?

Figyelt kérdés
Nem tudok teherbe esni! Olyan rossz érzés, mert mindenki körülöttem az!

2023. jan. 5. 19:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk elmenni orvoshoz?...
2023. jan. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem árasztottál el minket információval. Mióta próbálkoztok? Voltál vizsgálatokon? Volt vetélésed? Hány eves vagy? Milyen az eletmódotok a pároddal?
2023. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Doki!
2023. jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Próbáltam, de nem enged, mert túl sokat írtam volna! Vártam, hogy valaki írjon valamit és arra válaszoljak!

Tehát volt egy missed-em(műszeres bevezessél, 3.hónapban) aztán fel évig szuneteltuk, a 7. hónapra újból terhes lettem (3-4hetes) újból elment.. azután abbahagytuk a gyerek témát, mert magamba zárkóztam! Most újból próbálkozunk 2 hónapja es semmi! A nem várt 9 nap múlva kene jönnie, reménykedem benne, hogy nem fog! A kapcsolatunk nagyon jó, 9 éve lassan együtt vagyunk! Házasok, és már szeretnenk egy kis babát, egy kis manot! De valahogy nem sikerül..

2023. jan. 5. 20:51
 5/33 A kérdező kommentje:
Befejezéssel*
2023. jan. 5. 20:51
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Viccelsz? 2 hónap? Mi 3 evet próbálkoztunk.Neked meg volt 2 vetélésed akkor képes vagy gyermeknemzesre csak valamii nem jó.

Pl trombózis hajlam amo vetélést okoz...

Mindenképpen vizsgáltasd ki egy dokival magad..

2023. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért összességében nem két hónapja próbálkoznak, és a vetélések is arra utalnak, hogy valami probléma van. Viszont azt itt senki nem fogja tudni megmondani, hogy mi az. Sajnos csak a nőgyógyász lesz a megoldás. Ő majd tudja merre kell elindulni, milyen hormonokat kell megnézni, hogy rendben vannak-e. Az előző vetéléseidnél nem mondtak semmi lehetséges okot az orvosok?
2023. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

A 3. hónapban történt vetélésed hány hetes terhesség volt? Mit állapítottak meg?

A 3-4 hetest nem tudom értelmezni. 3 hetes terhesség valós időben nincs. A 4 hetes terhesség az az, amikor épp aktuális a menstruáció. Ha akkor halt el, az csak kémiai lehetett, valami elindult, és abbamaradt.

2023. jan. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Hat semmit, így hogy még fiatal vagyok, annyira nem nézett utána, csak ultrahang volt, ami alapján ‘bent ‘ minden rendben van.
2023. jan. 5. 22:08
 10/33 A kérdező kommentje:
11,5 hetes terhességnél volt a vetelesem
2023. jan. 5. 22:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!