Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek mit tudok csinálni...

Negyedi Daniela kérdése:

Szerintetek mit tudok csinálni ezzel?

Figyelt kérdés
Nem tudok teherbe esni! Olyan rossz érzés, mert mindenki körülöttem az!

2023. jan. 5. 19:37
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Igen, én is arra gondoltam akkor, hogy kémiai lehetett, és amiatt abbamaradt.. csak a dokim szerint minden rendben bent, további vizsgálatokra nem akar küldeni, mert szükségtelen ő szerinte
2023. jan. 5. 22:11
 12/33 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Engem is ezzel akart annak idején, 27 éves koromban, 1 év sikertelenség után elhajtani a körzeti nőgyógyász, hogy fiatal vagyok. Mentem másikhoz.

Utána kell járni, kizárni más betegségeket, stb.

2023. jan. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
24 leszek
2023. jan. 5. 22:33
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Két vetélés után protokoll szerint ki kell vizsgáljanak.
2023. jan. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Mit tudsz csinálni? Az egyik, hogy keresel egy orvost, aki hajlandó ezzel foglalkozni, mert lehet, hogy szerencsétlen véletlenek egybeesése miatt alakult így, de probléma is állhat a háttérben. Pl. ahogy előttem is írták: lehet véralvadási probléma, amit elég jól tudnak kezelni, de csak ha tudnak róla. A másik, hogy próbálsz megnyugodni, de nem adod fel a reményt. A mi történetünk egyáltalán nem szokatlan, vannak sokkal komolyabbak is, de hátha segít, ha leírom: volt két olyan eset, amikor pozitív lett a teszt, de 1 hét késéssel megjött, ezek után pedig egy befejezetlen vetélés szintén 11,5 hetesen, műszeres befejezéssel (utána 3 hónap szünet). A kisfiunk 2 év próbálkozás után fogant meg, problémamentes terhesség után, komplikációmentes szüléssel, egészségesen született. Sok sikert nektek!
2023. jan. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Kiegészítés a 15-ös válaszhoz: az orvosoknál hivatalosan csak a bizonyított (orvos által megerősített) terhesség számít terhességnek, így a nagyon korai vetélések kimaradnak. Hivatalosan nekem 1 vetélésem volt, ezért nem is keresték az okát, csak annyit mondott az orvos, hogy valószínűleg beteg lett volna, ezért ment el.
2023. jan. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 NTBS ***** válasza:
Keressetek egy normális szakembert.
2023. jan. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

2 vetélés után valóban kell a kivizsgálás, barátnőmnek pl.méh tükrözésen derült ki hogy összenövése van de neki mindkettő kb.9-10 hetesen ment el.


Engem is azzal nyugtattott a nőgyógyász 28 évesen hogy fiatal vagyok, és eltelt 1-1,5 év sikertelenül,de vérvételen kívül másban nemtudott segíteni.Igy rengeteg vizsgálatot magamnak intéztem.

Szerintem menj másik dokihoz aki tud segíteni hogy miket érdemes megnézetni ilyen esetben.

2023. jan. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszaitokat! Valószínűleg így fogok tenni, megyek másik nőgyógyászhoz! Ja és kepzeljetek megint pozitívat teszteltem, hasszurkalasok is vannak majdnem folyamatosan a jobb oldalamon! De csak 14-re várom! Tudom nem kellett volna a teszt, mert megint lehet kémiai is, de sajnos nem bírtam ki, mert azt hittem bekepzelem
2023. jan. 8. 20:45
 20/33 anonim ***** válasza:
Megmutatod a tesztet? Azért 6 nappal menzesz előtt elég hihetetlen a pozitív teszt...
2023. jan. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!