Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Aktív nemi élettel, rendszerte...

Aktív nemi élettel, rendszertelen mensivel , ami a pajzsmirigyem miatt olyan,nehezkesebb a teherbeeses?

Figyelt kérdés
2023. jan. 16. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem pajzsmirigy problémával, rendszeres menstruációval és aktív nemi élettel nem sikerült évekig. Szerintem ez nagyon összetett dolog, nehéz rá válaszolni.
2023. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Érdemes rendbe rakatni a pajzsmirigyed, mert ha teherbe is esel, veszélyes lehet a babára.
2023. jan. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A teherbeeses egy dolog, lehet menni fog, de ha nincsenek rendben az ertekeid, akkor az sokszor veteleshez vezet.

Szoval elobb meg kene oldani a problemat.

2023. jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigy mindenképp legyen a rendben.

Nekem rendszeres menstruációval,és együttléttel sem sikerült (pajzsmirigy alulműködés nemtudom közrejátszott-e)

2023. jan. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kértem beutalót egy teljes vérképre, és amint az megvan, viszem tovább nőgyógyászhoz. :)
2023. jan. 17. 07:55
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Endokrinológus ért hozzá, nem a nőgyógyász.
2023. jan. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vérvételt lehet csináltatni menstruáció első napjai és 21-23 nap. De endokrinológushoz kell menni ő segít nem sima nőgyógyász.
2023. jan. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sima laborban csak egy tsh-t neznek, szoval kene a tobbi ertek is hozza. Kerj pajzsmirigyes vervetelt.
2023. jan. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigyes vervetelt kertem.
2023. jan. 17. 14:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem pajzsmirigy alulműködésem van. Az orvos az elején nem adott rá semmit, mivel ha nekem ad, adhatna mindenkinek - idézem. A tsh-m volt 6 felett egyébként. Kétszer próbálkoztunk, mindkettő az első hónapban megfogant, csak sajnos el is mentek.... Onnantól kezdve nyilvánvalóvá tettem, hogy kerek egy beutalót az endokrinológushoz, bár ő továbbra is állította, hogy nem amiatt mentek el... Nem érdekelt. Megkaptam, elmentem, kezeltük és össze jött a kisfiam (már megszületett). Az egészet végig izgultuk, de hála Istennek minden rendben volt. Úgyhogy igen, mindenképpen kezeltesd, mert vagy elmegy a baba, vagy össze sem jön, de persze akár gondot is okozhat a babánál, pl. nem fejlődik rendesen... Természetesen van, akinél meg semmi gondot nem okozott, de kockáztatni nem éri meg.
2023. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!