Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek rendszertelen volt a...

Akinek rendszertelen volt a menstruációja és hashimoto-t diagnosztizáltak, a pajzsmirigy gyógyszer elkezdése után mennyi idővel állt helyre a ciklusa?

Figyelt kérdés
Amióta szedem a gyógyszert két 37 napos ciklusom volt. Reménykedhetek benne hogy "csak" ennyi a problémám és rövidülnek még a ciklusaim?

2021. ápr. 20. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem rendezte a gyógyszer a menstruációmat. Ugyanúgy 38-42 naposak maradtak, így babatervezésnél fel kellett keresnem a nőgyógyászomat. (A TSH-m jó volt, peteérés mégsem mutatkozott az uh-kon.) Clostilbegyt és Norcolut kúrák után 2x is sikeresen terhes lettem.
2021. ápr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem lett rövidebb tőle a ciklusom 30-37napos volt. De sikerült így is teherbe esni. 18+4hkm
2021. ápr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálam az inozitol tartalmú készítmény segített, kb 6 hónap alatt állította be 28/29 naposra az előtte rendszertelen ciklusom, a babánk már nagykönyv szerint 14-ik napi ovulációból fogant, 28ik nap reggelén szép pozitív tesztem lett :)

Előtte kb 1 évig szedtem csak pajzsmirigy gyógyszert, az nem változtatott annyira a ciklus hosszán, természetesen a TSHt viszont levitte, ez is elengedhetetlen.

Ha úgy döntesz, hogy szedsz inozitolt, olyat keress amiben mindkét típus (myo és d-chiro) is van, lehetőleg 40:1 arányban!

2021. ápr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi, ez bíztató :)


Inozitol+folsavat is iszom Január vége óta, amióta a Letroxot is szedem.

2021. ápr. 21. 08:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Hármastól kérdezném, hogy ő pontosan milyen készítményt szedett? :)
2021. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én egy hónapja szedem a pajzsmirigy gyógyszert, és még nem jött meg! Először azt hittem terhes vagyok... Már a ciklusom 35-ik napjában vagyok. Amikor meg kellett volna jönnie előtte 2 nappal görcsöltem, kb 4 napig. Most már az sincs. Mintha túl lettem volna egy vérzés mentes mensesen. Azt hittem terhes vagyok. Holnap ismétlek tesztet.

Teherbe lehet esni, úgy hogy a rendes 28napos ciklusomat felborította?

2022. szept. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Olyan nincs, hogy "vérzésmentes menses.


Amúgy nekem végül sem a pajzsmirigy gyógyszer sem a diéta nem változtatott semmin. Azóta már lombikozunk.

2022. szept. 3. 09:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia kérdező, ma már megjott 37 napra.

Remélem sikerrel jártok 🙏

2022. szept. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!