Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek mi a véleménye Tri-reg...

Kinek mi a véleménye Tri-regol Fogamzásgátló tabletárol? Rendszertelen menstruáció miatt kel szednem Második táblát szedem már Az elsőnél volt hogy kimaradt 3 nap meg is jött de együtt voltunk férjemel

Figyelt kérdés
2022. jún. 6. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
A fogamzásgátló nem szünteti meg a problémát, akár ronthat is a helyzeten.Endokrinologus, normális nőgyógyász nem így kezeli a problémád,keress más orvost
2022. jún. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Ez egy ősrégi tabi.

Anya az en szülésem utan kapta ezt, maholnap meg 30 leszek.

Emellett a tesóm a gyógyszer mellett fogant. Anyanak pedig hazavágta a hormonhaztartását.


Nem fogamzásgátlóval kell egy mensit rendszeresíteni. Én inkább dokit váltanék. Ugyanis a fogamzásgátlo totál kikapcsolja a női ciklust. A gyógyszertől nem a menstruáció jön meg, hanem egy megvonasos vérzés. Ha a gyógyszert abbahagyod, ugyan ott vagy, mint mikor elkezdted szedni. Hacsak nem okoz nagyobb bajt.


Nem a fogamzásgátló ellen beszélek, en is szedek (csak en nem egy őskövületet, és azért szedem, hogy ne essek teherbe, nem olyan dolog miatt, amire nem való egy fogamzásgátló).


Én ha fizetnének sem szedném ezt a fajtát.

2022. jún. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Az, hogy hülye aki szedi és hülye aki felírja.

Már 40 éve is elavult volt. Még a most 70 éves édesanyjám szedte, de a 30-as éveiben őt is leállította az orvosa azzal, hogy van jobb, kíméletesebb.

Ez egy.

A másik pedig, hogy rendszertelen ciklust SEMMILYEN fogamzásgátló nem tesz helyre, mivel a tabletta hatásmechanizmusa az, hogy KIKAPCSOLJA a ciklust és művi ciklust hoz létre.

Szóval hajrá!

2022. jún. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Semmilyen fogamzasgatlo nem hozza helyre a menstruaciod, mivel tabletta szedese alatg nem menstrualsz, hanem megvonasos verzesed van.
2022. jún. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Attól,hogy régi,jó gyógyszer.

15 évig szedtem,szintén rendszertelen menstruáció miatt. Semmi bajom nem lett, rendbetette a ciklusomat, soha nem estem teherbe mellette, viszont mikor abbahagytam, 2x is gyorsan sikerült a terhesség. Anyám szintén ezt szedte vegig,detto semmi baj nem volt. Minden gyógyszert ki kell próbálni és ha nem jó,váltani. Az új fajtákkal is lehetnek gondok.

2022. jún. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

16 évesen kezdtem el szedni, mert iszonyúan görcsöltem és rosszul voltam.

22 évesen szültem (tervezett baba, 3 hónappal hamarabb abbahagytam a szedését és utána próbálkoztunk csak), szinte rögtön terhes lettem.

Tavaly kezdtem el újra szedni, 26 leszek…


Amúgy, tényleg régi. Nővérem 22 évvel idősebb nálam, de ő is ezt szedte tizenévesen.

2022. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%

Elküldtem, bocsi.

Folyt.: nekem napra pontosra beállt (de előtte is 26-30 nap közti volt) és sosem tért el, volt hogy 1-2 szem kimaradt az évek alatt…

2022. jún. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

"Folyt.: nekem napra pontosra beállt"


Leállt, nem beállt.

Hogy lehetnek még anyukák is ilyen fogalmatlanok?

Mert ha egy tinilány nem tudja, hagyján.

De hogy gyerekkel a karjukon se értik egyesek, hogy fogamzásgátló szedése alatt a gyógyszerben lévő hormon művi ciklust hoz létre?

2022. jún. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Jézusom! Ennél nagyobb problémád az életben ne legyen!
2022. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%

6

Jól le lettünk nyomva. :)

Szedjétek akkor a 20 ezres gyógyszereket,mindig az a "legjobb",amiért épp pénzt kap a nőgyógyász a cégektől. ;)

Forrest Gumpot idézve pedig,"az a hülye,aki mondja".

Na jóéccakát' .

2022. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!