Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mikor sikerült újra teherbe...

Mikor sikerült újra teherbe esni vetélés után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Genetikai rendellenesség miatt volt egy terhesség megszakításom a 15. hétben, tavaly szeptemberben.

A kérdésem elsősorban azokhoz szólna akik szintén 12.heten túli megszakításuk volt, mennyi idő után sikerült újból a teherbeesés?

Mi két menstruációt vártunk meg, decemberben es januárban már próbálkoztunk, de sajnos semmi.

Az első kisbaba első próbálkozásra összejött, azt hittem ez 2. alkalommal is így fog történni, hát nagyon úgy tűnik nem.

Köszönöm a válaszokat előre is



2023. jan. 20. 07:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is genetikai rendellenesség miatt kellett megszakítani a terhességem. Utána 3 hónapot vártunk. A második ciklusban sikerült újra teherbe esnem, de sajnos elvetéltem. A beteg baba nekünk is első próbálkozásra sikerült. Ne aggódj, kell idő, míg a hormonok helyre állnak!
2023. jan. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszod.

Azóta sikerült teherbe esned?

2023. jan. 20. 09:11
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de sajnos elhalt az a terhesség is. Én már letettem róla.
2023. jan. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Úristen, ez nagyon kemény :(.nagyon sajnálom, hogy ezen keresztül kell menned.

milyen kromoszóma rendellenesség miatt lett az első terhesség megszakítva?

Nekünk Down-szindróma volt.

2023. jan. 20. 09:59
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Edwards- szindróma volt. Én is sajnálom a veszteséged. Kívánom, hogy gyorsan sikerüljön újra, és minden rendben legyen!
2023. jan. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 14.héten volt 20 szeptemberben, utána februárban szívhang nélküli, de november, decemberben kémiai.
2023. jan. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#6

Szia, köszönöm a válaszod.

Nagyon sajnálom a történteket. hihetetlen milyen kemény sztorikat írtok.

2023. jan. 20. 13:59
 8/13 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Azért sok pozitív eset is van szerencsére.
2023. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

szerencsére vannak.

Mondjuk nekem is szinte csak pozitív tapasztalatok voltak az ismerősi körben, ők is mondták, hogy majd biztos gyorsan összejön, stb.

Szóval én nagyon magabiztos voltam, hogy előre sikerülni fog, aztán nem.

Elég megterhelő ez mentálisan, főleg, hogy nálam a megszakítás - mivel 12. hét után történt- egy szülés volt, de gondolom Nálad is 1-es.

2023. jan. 20. 14:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem még szerencsére meg lehetett oldani műtéttel, de így is nagyon megviselt lelkileg. Első gyermek lett volna? Nekünk van egy kislányunk.
2023. jan. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!