Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A természetes fogantatási...

A természetes fogantatási rendellenesség, nem gondoljátok, hogy a természet műve? A túlnépesedés ellen.

Figyelt kérdés
Erre jön az ember a mesterséges megtermékenyítéssel.
2023. jan. 29. 13:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
"ha vki természetes úton nem tud teherbe esni, annak vmi oka van." És mi lenne az az ok? :D Mindenki csak sejtelmesen utalgat rá, de sosincs kifejtve. Nem olyan tökéletes a génállománya, mint a putriba nyolcat pottyantóknak? Nem akarja annyira a gyereket, mint a diszkó mögött részegen gond nélkül teherbe eső tinik? Alkalmatlanabb szülő lenne, mint a bántalmazó, elhanyagoló, molesztáló, mérgező, alkoholista, csecsemőgyilkos stb "szülők"? Vagy a sors/természet/karma/rosszistenke "valami más feladatot" szánt neki? :)
2023. jan. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
11es nem, ez Murphy, ha valaki megteremtett mindent, normális kapcsolata van és nagyon vágyik egy gyermekre neki nem akar összejönni, de a részeg 16 éves tini a diszkó mögött rögtön teherbe esik, pedig nyilván tudjuk hogy 90%ban nem is fogja megtartani a gyereket. És amúgy ezt nem lehet a korra fogni, mert ismerek olyat is akinek 26 évesen 3 év meg nem egy orvosi kezelés után sikerült csak teherbe esni
2023. jan. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

#11

Jól összefoglaltad. 🙂 Nekem 1. sikertelen lombik után mondta az akkori háziorvosom (ráadásul nő), hogy higgyem el, a babák pontosan tudják, hova kell érkezni.

És ezt vigasztalásnak szánta, meg a szokásos "ne görcsöljek rá". Na, gondoltam, köszi, ha az én "rágörcsölésem" miatt úgy érzi a baba, nem kell ide érkezni, nem biztonságos, de a putriba, a sittes, biodrogos apuka, mentális beteg, xanaxfüggő anyuka mellé a nélkülözésbe, ordibálásba, verekedésbe szerencsére vígan meg akar érkezni a 9. pulya is. 😁


Vagy egyszer itt GYIK-en, a 2. lombik előtt egy hasonló jóindulatú odavetette a kérdésem alá (ahol talán a lombik gyógyszerekről kérdeztem vmit): "Nem gondolod, hogy okkal nem sikerül?"

Hát azért ja, 1 lombik után el kell ásnom magam, hogy biztos defektesek a génjeim. 🙈 (ráadásul már a második lombik sikerült)

2023. jan. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű a természetnek az a célja, hogy ősember szintű egyedekkel legyen tele újra a bolygó :D Ez sok mindent megmagyarázna
2023. jan. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amikor lombikra mentem azt mondta az egyik nőgyógyász hogy nincs kizárva hogy természetes úton gyerekem legyen, de lombik nélkül olyan kicsi az esély hogy lehet hogy 3 vagy 5 vagy 10 év múlva lesz csak.


Nagyon sokan akik Lombikozunk a második gyerek természetes úton jön.


Ez nem olyan fekete-fehér hogy akinek 1 év alatt nem lesz természetes úton gyereke (ez a meddőség definíciója) az "defektes" és soha nem is lehet...


Akinek meg azért nem jön mert gyerekként falfázott és elzáródtak a petevezetékei... Semmi köze nincs semmilyen genetikai hibához, vagy természetes szelekcióhoz és mégis csak lombikkal lehet gyereke.

2023. febr. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!