Rendellenesség lehet?

Figyelt kérdés
2 éve nem védekezünk a párommal, mindig kivette, amikor elment volna. Furcsának találom, hogy a két év alatt egyszer se estem teherbe. AZ utóbbi időben a ciklusom rendszertelenné vált, pont akkor, amikor a babatervezés aktuális lett. Figyelem a testemet, próbálom bemérni a peteérést és akkor rádolgozunk, de semmi. Lehet, hogy van valami probléma, ami miatt eddig még csak be se csúszott a baba? Járok nőgyógyászhoz rendszeresen, most voltam 2 hónapja utoljára, elméletileg nincs gond. De én már gyanakszom.
2015. dec. 18. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
néztek hormonsort, petevezeték átjárhatóságit, sperma anlaízist?
2015. dec. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mióta nem sikerül - értve ez alatt a direkt próbálkozós, peteérés figyelős időt?

és mit jelent hogy nem rendszeres? hány napos ciklusok?


mellesleg még jó hogy nem csúszott be és ha becsúszott volna?? nem akarok ítélkezni de valaki vagy akar vagy nem akar gyereket. Aki nem akar az védekezzen normálisan.

amúgy egyáltalán nem rendellenes ha így nem csúszott be két év alatt, más párok 1-2 évig is próbálkoznak mire összejön, direktben..

2015. dec. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
spermavizsgálat, egyszerű, gyors és a pasi letudva ilyen téren, aztán jöhetsz te. Mi is két éve nem védekezünk, nekünk már volt is két lombikunk, igen hamar kiderült, hogy a páromnak kevés a spermiumszáma. Lehet otthon próbálkozni, de ha valami gond van akkor viszont teljesen felesleges. Nem is tudom hogy lehet ezzel két évet várni, én már fél év után elmentem kivizsgálásra. 10 hónap múlva pedig már a meddőségi klinikán ültünk. Nincs értelme várni, lépni kell. Irány a vizsgálatok
2015. dec. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!