Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » P.C.O val küzdök. A doki a...

P.C.O val küzdök. A doki a novabel8-at javasolta az Inofolic helyett. Valaki tud véleményt mondani a Novabel8-ról?

Figyelt kérdés

#Novabel8
2023. febr. 4. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sima vitamin. Nyilván támogatja a cég a dokidat.

Az ir-ed kezelve van?

2023. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs megállapítva hogy ir-em lenne. Nem lettem elküldve endokrin vizsgálatra. Bár gondoltam már rá hogy még kellene ejteni. Ez az alhasi elhízás, hajhullás, arc szőr növekedés elég gyanús. De amikor kérdeztem az orvosom hogy nem lehet hogy más bajom is van a PCO mellett? Azt válaszolta hogy ezek a tünetek a PCO tünetei.
2023. febr. 6. 07:59
 3/9 anonim ***** válasza:
A pcost mindig ir okozza.
2023. febr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3

Ez nem igaz, PCOS-em már 16 éves korom óta van (vagy legalábbis már akkor megvolt a gyanú), IR-em 28 éves koromban lett...

2023. febr. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kedves kérdező engem menet közbe diagnosztizáltak azzal dianne 35ot írtak persze semmi .. akkor még a pco gyerekcipőben járt H bármit csináljanak vele . hizast csinált plussz ereimet tönkre tette . Magán úton elmentem vizsgálatra, az endokrinológus nem tudta egyértelműen megállapítani H pcos lennék de a tüneteim azok voltak.. diétát javasolták első körbe... hát én fogtam magam hagytam egészet és las csodat két gyerek anyukája vagyok.. nem mondom h nem kéne hormonkivizsgalst stb de tuti ha kéne akkor inkább szednem a cukorgyogyszert amit erre felirnak metformint az az egy amitől legogysz és beállítja hormont a többi hormont be se szednem még egyszer... rengeteg pénzed rámegy a magán dokikra és laborokra a sima endokrinológus hónapok és beszólogat...saját tapasztalat mind
2023. febr. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy már előtte is volt csak nem diagnosztizálták.
2023. febr. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Leveltetu ***** válasza:
54%

"Valaki tud véleményt mondani a Novabel8-ról?"


Persze baszki, a doki meg a patikus, az tud vélemenyt mondani...de neked az nem jo...majd itt a gyakorin a sok szakértő megmondja a tutit és akkor megoldodik minden problémád... :))

2023. febr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi hozzászólásokat. Természetesen az utolsót is . 😃 mindig megbizonyosodok róla hogy vannak olyan emberek akik csak azért írnak egy kérdés alá mert unalmas az életük és kínjukban nem tudnak mit csinálni. Egyből ki is térnék erre a levéltetűre vagyis neki válaszolnék hogy ne maradjon ilyen kis tudatlan. Azért itt kérdezem kedves, mert 3 gyógyszertár 3 véleménnyel engedett utamra. Inofolic vs novabel8. Pcom van. Évek óta szeretnénk babát . Egy vetélésen vagyok túl. Nem is olyan rég történt. A használók tapasztalatára vagyok kíváncsi. Tudod milyen az amikor már mindent megtennél valamiért? Bármi ami segíthet azt tudni akarod? Ezekszerint nem! Szóval drága... foglalkozzál inkább a saját dolgoddal . És addig ameddig nem ismered valaminek a hátterét inkább ne szólj bele. Mindenesetre nagyon köszönöm hogy vetted a fáradtságot hogy ide írtál 😃 minden jót
2023. febr. 10. 09:17
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia 5. hozzászóló! Fél éve 10kg-os fogyással értem el hogy nem voltak cisztáim. Hogy nem hullott a hajam. Clostilbegyt kúra.. és hoppá pozitív teszt. Úristen én vagyok a világon a legboldogabb. Több év..sikertelen hónapok. Több lelki össze omlás. Reményvesztés után.. itt van az én kis csodám. Végre ..valóra válik az álmom. Hívtam is a dokim. Péntek délután. Mondta hogy hétfőn reggel találkozunk a rendelőben. Csodásan éreztem magam . Végre !!! De el jött az este. Éppen egy születésnapi köszöntésre készültünk. Be görcsöltem. Nem volt vészes. De kellemetlen. A húgom ( 3 gyermekes anyuka) azt mondta a kis görcsölgetés nála is jelen volt mind a 3 terhesség alatt. De nem múlt. Sőt..erősödött. féltem. Egyenesen rettegtem. Tudtam a magán orvosom már otthon van. Hívtam a közeli kórházat. De akkor éreztem már hogy nem sima görcsölés és vérezni kezdtem. Azt mondta egy kedves hölgy.(miután elmondtam a panaszaimat) :tudja maga hányan telefonálnak ilyen kis jelentéktelen dolog miatt a nőgyógyászatra? Ezért nem kellene idő előtt tesztet csinálni!!! Vagy be jön felvesszuk osztályra de orvos nincs és hétfőig nem is lesz . ( nem tudnak velem mit kezdeni) vagy elvérzi otthon a terhességet ..elment a baba. Majdnem bele haltam vele.. az orvosom hétfőn már csak a bevérzés helyét látta..
2023. febr. 10. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!