Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás előtt állunk két...

Autóvásárlás előtt állunk két típusról szeretnénk véleményt kérni. 1. Toyota Corolla verso 2. Ford c-max Mindenképp benzinest szeretnénk,2003 évjárattól. C-maxnál az 1.6 javasolták. Javában városi használatra melyiket érdemesebb választani?

Figyelt kérdés

2018. jan. 17. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik se volt még nekem, így konkrét véleményt nem tudok, de én a fordot venném. De olvass teszteket mind a kettőről az tud segíteni a választásban. Totalvar használttesz vagy bármi
2018. jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Corolla Verso, nem kerdes. Nagyon figyelj oda az evjaratra es a motorra (meg az eloeletre), a 2001-2002 koruliek hajlamosak az olajfogyasztasra es nagyon nehez megtalalni hol, a kesobbiek ellenben sokkal jobbak.


1.8 alatti motorral nem erdemes kezdeni, mert nagy a bode. Varosba ellenben csak akkor vegyel ilyen karosszerias autot, ha direkt nagy rakterre es/vagy sok ulesre van szukseged, mert eleg nagy, es a sulya miatt sokat is fogyaszt. Orszaguton plane, nagy legellenallas, sok-sok benzin...

2018. jan. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a Versot venném, 1.8 VVT szívóbenzinnel. Hiába nagyobb a köbcenti, de takarékosabb, mert könnyebben mozgatja a kasznit, és az egész kocsi úgy, ahogy van, egy elnyűhetetlen, tartós technika. Ha pedig úgy adódik, hogy vidékre, nyaralni, stb kell vele menni, nem fog zavarba esni pár száz kilométer autópályázástól sem.
2018. jan. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"Orszaguton plane, nagy legellenallas, sok-sok benzin..."


Ford Galaxy 2.0 szívóbenzines van, országúton 7L (vagy az alatti) fogyasztással.

Nem kell 140-nel dargálni.

2023. márc. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!