Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Porszívót vennék,ezt a márkát,...

Porszívót vennék,ezt a márkát,típust javasolták: Karcher WD 5 V-25/5/22 Erről a porszívóról valami személyes véleményt kérhetnék?

Figyelt kérdés
Azt írják,hogy a szívóereje 240v,ez jónak számít,hatékonyan tudok vele porszívózni?Köszönöm
2022. nov. 12. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Naná! Ez egy ipari porszívó, úgyhogy nagy a szívóereje, én az eggyel kisebbet (WD 4 V-20/5/22) használom, azzal is teljesen elégedett vagyok.

Nem tudom mit szeretnél vele porszívózni, de a porszívófej az szőnyegre nem a legjobb, úgyhogy nem árt venni hozzá egy normális porszívófejet vagy esetleg a régi porszívódét használni (ha kompatibilis), de hát ennyi ne rettentsen el attól, hogy ezt a gépet vedd meg, mert a szívóerő az korrekt.

Ha ipari jellegű porszívót eddig nem használtál, akkor azt tudnod kell, hogy a szűrőjét azt rendszeresen portalanítani kell és bizonyos időközönként nem árt kompresszorral vagy ha nincs, akkor pl. informatikai boltokban kapható sűrített levegővel kifújatni.

2022. nov. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, meggyőztél!Már rendelem is!
2022. nov. 14. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!