Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Fehérjeport iszok a stimuláció...

Fehérjeport iszok a stimuláció kezdete óta. Hétfőn leszívás. Leszívás után még iszom. Beültetés után is kell vagy lehet inni? Mert valahol azt olvastam hogy Beültetés után már nem javasolt mert gátolja a megtapadást.

Figyelt kérdés

2023. febr. 12. 10:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kifejezetten kellett inni, mivel túlstimulációs tüneteim lettek a leszívás után, amire a tüszőrepesztő is rátett.

Az orvosom kifejezetten utasított, hogy igyam. Sikerült a lombik, szóval a megtapadásban sem árthatott. Utána is hetekig ittam, hisz a terhesség miatt termelődő HCG-től még durvább lett a hiperstimuláció, tele volt a hasfalam vízzel.

2023. febr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Hát túlstimum nem lesz mert kevés a tüsző. Gránátalmát is iszom. Köszönöm
2023. febr. 12. 11:07
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Az nem feltétlenül azon múlik, mennyi a tüsző. Nekem sem volt túl sok. Ellenben beszéltem olyannal, aminek 18-20 petesejtet szívtak le, mégsem lett túlstimuja.
2023. febr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Hát igen van benne igazság. Örülök ha 2 jó lesz
2023. febr. 12. 11:28
 5/29 A kérdező kommentje:
Amúgy 6 van csak méretre 1 az ami 20mm eléri hétfőig a 2 talán. Aztán lehet a többi is beindul holnap kiderül
2023. febr. 12. 11:28
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen is sokat nőhetnek. Nekem sem volt annyi, amit ne lehetett volna jól megszámolni stimu alatt, leszívás napjára mégis többen lettek, tehát egy-két olyan is elindult hirtelen, amelyikkel nem számolt a doktor úr sem.
2023. febr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem milyen protokollod volt és mennyi tüsző? Hányadik sikerült?
2023. febr. 12. 12:40
 8/29 A kérdező kommentje:
Mondjuk most úgy szúr a derekam meg az oldalam. Levegő vételnél is
2023. febr. 12. 12:47
 9/29 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már a tüszőrepesztő hatása ez, de hétfőn többet látnak. Nekem a leszívás és a beültetés között jött elő a túlstimu először, beültetés után lecsitult, majd mikor, a terhesség hatására elkezdett HCG termelődni, akkor durvult el.

Az eseted alapján ugye te vagy az, aki a PRI-re jár a László doktor úrhoz? Én is nála voltam.


Az első rövid protokoll volt, az nekem sem eredményezett sok tüszőt, 6 db volt, 5-ben volt petesejt, és csak 2 termékenyült meg. De a 6 is váratlanul ért, mert előtte csak 3-4 tűnt reálisnak utolsó uh alapján. Végül saját döntésre 3 naposan kértem őket vissza. Ez nem sikerült.

A másodiknál a doktor úr még egyszer rövidet akart, de épp hiánytermék volt az ahhoz szükséges injekció, ezért választhattam, várok 1 ciklust (1 ciklust így is csúszott a hiány miatt), vagy a meglévő ciklus második felében induljon a hosszú protokoll. Én ez utóbbit kértem, de egyébként is szerettem volna a hosszút megpróbálni, csak nem voltam elég határozott, hogy közöljem is. De így szerencsém volt.

A másodiknál már nagyobb dózissal indultunk neki, mondta is a doktor úr, ne csüggedjek, mert elsőre nehéz is lett volna eltalálni a dózist.

Szóval az emelt, maximális adag (450NE Pergoveris) már hatott, 12 tüszőm lett (10 volt megtermékenyíthető, 7 termékenyült meg), abból 4 jutott el 5 naposig.

2023. febr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Igen pri és laszló doki. Ó ha nekem mondaná hogy ne csüggedjek. El se tudom hinni hogy ő ilyet mondaná.


De én megyek át Győrbe ha nem sikerül. Állítólag ég és föld a kettő.


Én is rá kérdeztem hogy nem e lenne célszerű leállni és hosszú protokollal indulni. Azt mondta nem mert erre az antagonista protokoll a legjobb.


Emelt nekem is a dózisom 5 nap után. Bemfola 225 kezdtem utána bemfola 300 lett. Volt még a meriofert azt megemelte úgy hogy egy fecskendőhöz 2 port kellett hozzáadni.


És aztán sikerült teherbe esni?

2023. febr. 12. 14:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!