Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció/lombik előtti...

Inszemináció/lombik előtti stimulációnál is van tojásfehérjeszerű hüvelynyák?

Figyelt kérdés
Már sikerült egy baba 3 évvel ezelőtt inszeminációval, most a kistesót tervezzük. Nagyon nehezen stimulálható vagyok. Nem emlékszem pontosan hogy az első inszeminációknál volt e olyan tojásfehérje hüvelynyák vagy sem.
2022. szept. 12. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van. Mindkettőnél.
2022. szept. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos akkor az nem jó hír, mert teljesen szárazak a dolgok odalent😏 pedig már a szimuláció 6.napján tartok
2022. szept. 12. 13:38
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hányadik naptól indult a stimuláció? A 6 nap nem sok.
2022. szept. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nekem nincs természetes ciklusom, bármikor indítható. Hormonjaim a béka feneke alatt vannak, de szó szerint. Ezért vagyok nehezen stimulálható, de kétszer már sikerült, amiből lett is baba.

6.napja szúrom a szurit. 12 napig szúrtam anno és mintha úgy rémlene ilyenkor már volt nyák.

2022. szept. 12. 14:17
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Megszakításos vérzést sem idéztek elő nálad fogamzásgátlóval? Nekem sem volt 8 hónapja vérzésem, mikor a lombikot kezdtük. Előtte fogamzásgátlót szedettek, és mikor megjött, akkor indult a stimuláció 3. vagy 5. nappal.

Az 5. napi kezdetnél is 6. stimulációs napon az 11. nap, akkor még nem kell nyáknak lennie.

Nekem kb. a 12. stimulációs napon volt először lombiknál.

2022. szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azt mondta a doki h felesleges a megvonásos vérzés…Volt július végén egy stimuláció amit meg kellett szakítani, a sikertelensége miatt…. 12 nap szuri után is csak 10mmes lett a legnagyobb tüsző és 5mm a nyálkahártya.

Most emelt az adagon de már előre félek hogy megint nem lesz belőle semmi😔

2022. szept. 12. 14:38
 7/11 A kérdező kommentje:
Érzek ugyan néha valamit a bal oldali petefészkemnél. Reménykedünk🙏
2022. szept. 12. 14:39
 8/11 anonim ***** válasza:

Érdekes, a reprodukciós intézetben, ahova jártam, viszont alapfeltétele a stimuláció elkezdésének, hogy legyen mihez viszonyítani.

Lehet, hogy múltkor ezért volt sikertelen a stimuláció.


Lombikod van vagy inszeminációd?

2022. szept. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Inszemináció lesz majd, ha sikerül stimulálni.
2022. szept. 12. 16:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenesetre sok sikert kívánok! Ha már érzel valamit a petefészeknél, az jó jel. 🙂
2022. szept. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!