Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Terhesség? Barnázás? Vagy...

Terhesség? Barnázás? Vagy menstruáció? Segítség!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Megprobálom röviden de érthetően leirni a helyzetemet. Az utolsó pillanatban február 11 kezdődött. Volt előtte barnázásom és utánna is. Volt olyan hogy a barnázás elmultaval picikét rózsaszínes vizes állagú folyás szeruseg jött. Most kb 2-3 napja barnás nyálkás fojasom volt. Ha miden igaz szombaton kéne megjöjjön újból ma is volt olyan rózsaszínes vizes állagú folyás féle. De ma kevéske hasfajas is volt. A kérdésem lehet ez terhesség is vagy csak a mesit jelzi. Januárba szinte minden nap volt a WC papíron veres nyálkás valami. "gondoltam ezt is már le írom akkor"
2023. márc. 7. 11:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Az utolsó menstruációm* bocsánat 😅😅
2023. márc. 7. 11:42
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogyan nem tunik fel neked, hogy valami oriasi problema van, ha ennyit barnazol.

Raadasul januarban egy egesz honapot.

Orvoshoz nem mesz?


Nem hiszem, hogy ez terhesseg. Hormonproblemaval csoda is lenne, de persze, szombaton majd csinalj egy tesztet es kiderul.

2023. márc. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem is a hormonjaid játszanak veled, nem terhesség.
2023. márc. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Valami gebasz lehet a hormonháztartásoddal. Dokihoz kérj időpontot, ő tud segíteni neked. Első sorban nem terhességre gyanakodnék.
2023. márc. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!