Ennyi spermiumszám elég lehet? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma délelőtt volt inszeminácionk. Eddig a párommal minden rendben volt ,majd ma pont az inszeminácio előtt közölték velünk hogy kevés, 5 millió a spermaszam,de ha már elő lettem készítve ,meg csinálják. A dokim azt mondta kevesebb az esély a sikerre ,de így is jóval több mint a spontán teherbe esesre. Azt szeretném kérdezni ,hogy volt akinek ilyen eredménnyel sikerült ? Köszönöm a válaszokat előre is 😟😣🧡💛

2023. márc. 7. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Csak egy kell hogy cèlba èrjen :), persze hogy van esèly akár így is. És inszeminációval hatèkonyabban is jutnak fel, tisztítják őket, vitamindús tápoldatba rakják a feljuttatásuk előtt.
2023. márc. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Én is azt mondtam amit az első, és nekünk spontán sikerült. Ahol vizsgálták azt mondták 5 millió alatt inszemet sem csinálnak.
2023. márc. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Statisztikailag kevesebb az esélyed, de léteznek csodák. Ismerősnél a férjnél kb egy mozgó sincs. Majd egyszer teherbe esett mégis, ami méhen kívüli lett. Mínusz egy petevezeték. Ők nem akartak mesterséges megtermékenyítést, semmit. Eltelt 3 év és közben két 2 évest örökbefogadtak. Majd spontán megint terhes lett és nyárra várják a babát. Egy petevezetékkel és gyakorlatilag steril férjjel. (És a rosszmájúaknak üzenem, nem lépett félre)
2023. márc. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Férjemnek vmivel több, 7 millió volt, de az is pont a fele a minimumnak. Nekünk is mondta a doki, hogy nagyon kicsi az esélye, hogy spontán gyerekünk legyen. Ennek ellenére 5ször estem tőle spontán teherbe, mind az 5ször az első próbálkozós hónapban…
2023. márc. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 NTBS ***** válasza:
46%
Ennél kevesebb is elég. Úgyhogy bőven.
2023. márc. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés ide kapcsolódóan. Reggel volt az inszem, utana otthon feküdtem egészen délután 5ig. Most úgy alakult hogy 2 órás autó útra el kellett jönnöm. Baj lehet ? Én ki se szállok a kocsiból csak itt ülök.
2023. márc. 7. 17:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Az üléssel többet ártasz. Kell a jó keringés a méhednek.
2023. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Végul az lett hogy elmentünk én beszaladtam boltba , majd jöttünk haza úgyhogy nem ültem végig 😁 de mostmár próbálok nem parazni 😁
2023. márc. 7. 21:27
 9/12 anonim ***** válasza:
A férjemnek csak 100.000 van :(
2023. márc. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Andrologiat nem kell felkeresnetek?
2023. márc. 9. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!