Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszeminácio 13.napon ennyi hcg?

Inszeminácio 13.napon ennyi hcg?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Inszem után vagyok ,13 nappal , ma nezettem hcg-t 82,30 lett az eredmény. ez jónak számít ? A nemvart csak pénteken vagy szombaton lenne mert hosszabbak a ciklusaim de az inszem 13 napja volt. Szerintetek ? Holnap kell a dokival beszélnem ,addig is kíváncsi volnék tapasztalatokra. Ovitrelle úgy gondolom ki ürült mert figyeltem , 10-11-12 napon már negatív volt a teszt Köszönöm:)

2023. márc. 20. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Igen, ez jó.
2023. márc. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most csináltam egy x-epil papír tesztet . 25-ös. Iszonyat halványan,de látom, úgy kell forgatni de látom . Igaz nem reggeli pisi. Remélem reggel már erosebb lesz mikor a dokinak kell írnom :)
2023. márc. 20. 12:57
 3/10 A kérdező kommentje:
A másik, lehet most ki nevettek. Mielőtt megjön ,előtte egy héttel az államon pattanások szoktak lenni . Egészen máig nem volt ,ebbe kapaszkodtam ez adott reményt ,hogy tudom ha van , akkor mindig megjön. Ma reggel viszont kijött egy ,és ilyen mindjárt megjön érzésem van néha néha , progesteron exeltist szedek reggel este 200mg. Okozhatja a gyógyszer esetleg ?
2023. márc. 20. 12:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi tünetet nem okozott a progi, viszont egyáltalán ne törődj azzal a pattanással. A vérvétel alapján terhes vagy, kívánom, hogy meg is maradjon. Most nyugi, pihenj, ne nézegesd magad.
2023. márc. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3# a mindjárt megjön érzés terhesség alatt is normális. Persze még bármi lehet. Szorítok.
2023. márc. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma reggel csináltam egy predictor early tesztet de alig kivehető a második csík . Lehet azért mert a mensi még csak pénteken lenne ? Azt mondta a dokim hogy biztató eredmény ez a hcg , de pénteken ismételjuk meg. Bíztam benne hogy a teszt is ki mutatja azért ma, de talán a hosszabb ciklus miatt nem ?! :)
2023. márc. 21. 08:40
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia egyrészt korán teszteltél. De 83as hcgvel azért a predinek egyértelmű pozitívnak kéne lennie!
2023. márc. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is mutatnia kéne . De akkor mi lehet a baj hogy a predi nem mutatja a vérkép meg 83?😕
2023. márc. 21. 19:06
 9/10 A kérdező kommentje:
Gondolom az ovitrelle nem lehet, vagy ha mégis akkor nem ennyi lenne a szint. 10.napon mar nem mutatta ki a szurit előtte való napokban pedig igen , akkor valószínű kiürült ,és ez tényleg jó dolog miatt lenne hogy ennyi lett a hcg?
2023. márc. 21. 22:02
 10/10 A kérdező kommentje:
Sőt ,12.napon is csináltam tesztet az is negatív lett a labor meg a 13.napon volt.
2023. márc. 21. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!