Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ilyen esetben hova tudnánk...

Ilyen esetben hova tudnánk még fordulni?

Figyelt kérdés

Túl vagyunk sajnos 5 inszemináción 3 lombikon. Nem találnak semmi problémát nálunk még sem akar sikerülni. TSH,AMH,Prolactin,NK,TH1,Th2,DNSFrag,ROS rendben vannak. Ezek ellenére is alig marad beültethető embrió (átlag 11ből 1 szokott maradni 5.napra)

illetve a megtapadással is problémák vannak hisz még sajnos sose sikerült. Kezdem élveszteni a hitem, nem tudom hová mehetnénk még, ki tudna segíteni...

Az intézmény ahová járunk azt mondják hát van ilyen is...amitől egyre ingerültebb leszek.

Tudna valaki ötletet adni hová mehetnénk még?

Előre is nagyon köszönöm!

32/N 39/F



2023. márc. 31. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%

Őszinte leszek, sehova. Amit tudtak orvosilag, megtettek.


Ideje elkezdeni intézni az örökbefogadást, mielőtt arról is lecsúsztok.


Sajnálom, de ez az igazság :/

2023. márc. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Brno. Ne itthon….
2023. márc. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Véralvadási mutációk lettek nézve (Leyden stb.)? Egyébként külföld, pl. Brno. Ha nem megy sajáttal, ott donorpetesejtes lombikkal is lehet.
2023. márc. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Endokrinológiailag vizsgáltak? Gondolok itt pajzsmirigyhormonokra, inzulin rezisztenciára? Párodnak néztek IR-t? Véralvadási faktorokat néztek? Látom volt immunológiai vizsgálat is, ott mindent megnéztek, utána konzultáltatok immunológussal? Cöliákia szűrés, gluténérzékenység? Anatómiailag minden rendben, úgy értem nincs rejtett endometriózis vagy méh rendellenesség vagy bármi odabent ami gátolná a megtapadást?


Ha tényleg teljes körű kivizsgáláson voltatok és tényleg minden, de minden maximálisan rendben van vagy kezelve van, akkor sajnos az orvosok nem fognak tudni többet hozzátenni a történethez. De lehet, hogy valamin elsiklott a figyelem és van oka a sikertelenségnek.

Sajnos van olyan, hogy a meddőség oka ismeretlen, de ti - főleg te - még nagyon fiatalok vagytok, komolyan mondom hogy még ne add fel! Én több sikertelen lombik és 2 vetélés után most a spontán fogant babával vagyok 22 hetes terhes. 35 leszek hamarosan, szóval tudom hogy neki vagy keseredve de még ne add fel!


Dr. Fülöp Vilmosról hallottál? Eredetileg a habituális vetélés a szakterülete - tudom nálad nem ez áll fenn - de nagyon sok olyan pár keresi fel, akik már nem tudnak kihez fordulni. Van facebook-on csoport, ahol tudsz kérdezni, tájékozódni, a lányok nagyon segítőkészek.

2023. márc. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Először is szuper, hogy minden érték jó, ez nagyon pozitív! Annak ellenére a szituáció nagyon megterhelő. Szerintem egy lelki segítő, hozzáértő pszichólógus segíthet ebben az érzelmi válságban, mivel a sok csalódás és veszteségérzés is csak sztresszt generál. Sokan utoljára hagyják, pedig ez nagyon fontos lenne! Sokszor van valami blokád, amiben biztos tud majd segíteni.
2023. márc. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy ennyien válaszoltatok. Az a baj,hogy senki nem ért meg csak aki keresztül ment hasonlón.

Cukorterhelésem jó, endometriózisom nincs vagyis 3 orvos szerint nincs. Immunológusnál jártunk semmi genetikai eltérés nem mutatkozott illetve ő is csak annyit mondott,hogy nagyon előre vagyunk a vizsgálatoknak. Nem is értem ez milyen válasz?!

A mostani leszívás előtt volt vérvétel ahol az ösztrogén illetve progeszteron szintem magas volt. Szerintem le kellett volna fagyasztani őket de a doki szerintem meg sem nézte az értékeket csak beültette. Ha kérdezek sitty sutty válaszokkal lerendez. Hú nagyon ki vagyok már...

Köszönöm szépen a tanácsokat a Dr Úrnak utána nézek illetve a javasolt vizsgálatoknak plusz Brno-nak is. Hihetetlen, hogy Nekem kell köröket futom, hogy kiderüljön valami.

2023. márc. 31. 15:09
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a meddőségi intézményekben - és ez igaz a külföldi klinikákra is! - nem a meddőséget kezelik, nem igazán kutatják az okokat. A meddőségi intézmény azt vállalja, hogy koordinálja a stimulációt, leszívja majd megtermékenyíti a petesejteket és végül visszaülteti. Ennyi. Ezért való igaz, neked kell utána járnod a kivizsgálásoknak, neked kell felkutatnod az orvosokat, stb. Kitartást! Az eddigi vizsgálatok alapján egyáltalán nem kell lemondanotok a gyerekről, ne add fel!
2023. márc. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Brno-ban feleennyit nem b.ódnak vizsgálatokkal, mégis 50% körüli sikerarányuk van az itthoni 15 helyett.
2023. márc. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
8-as: te akkor gondolom Brno-ban sikerrel jártál, ez jó hír. Hányadik próbálkozásra?
2023. márc. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Én nem. Ismerősöm itthon 5 vetélés és vagy 5 sikertelen lombik után kint elsőre.
2023. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!