Hol érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés
Egy éve nem esek teherbe, lassan el kéne kezdeni a kivizsgálást. Akinek van tapasztalata: hol érdemes kezdeni? Egyszerűen jelentkezzek be nőgyógyászhoz az SZTK-ba, vagy menjünk rögtön meddőségi központba? Megyeszekhelyen élek, itt van egy TB támogatott központ a klinikán.
2023. ápr. 11. 20:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Meddőségi központba beutaló kell, nőgyógyásztól vagy háziorvostól. (pár hónapja kezdtük)
2023. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
Ahogy az egyes mondja. Nőgyógyász nem foglalkozik meddőségi problémákkal, viszont ő ad beutalót meddőségi központba.
2023. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

"Egyszerűen jelentkezzek be nőgyógyászhoz"


Igen!


Ha nálad semmi gond sincs, akkor pedig a férjed urológushoz.


Minden mást csak utána.

2023. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%
Nekem semmilyen beutaló nem kellett senkitől. Felhívtam a reprodukciós intézetet, kértem időpontot, és mentünk.
2023. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
1-2...nem kell a meddőségibe beutaló...felhívja xy intézetet (kinézi a neten amelyik szimpi - van állami pl. SOTE, van magán...stb. kér időpontot. Ha szerencséje van 3 hónapon belül kap időpontot ha hosszú a várólista akkor kb 6 hónap.
2023. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%
Első a férfi neki 1 vizsgálat neked, sok
2023. ápr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%

#5! Én elhiszem, hogy te ezt olvastad, de akkor írom a valóságot. Először is, minden meddőségi központ állami kézben van már az országban. Másodszor, felhívtam egyet időpontért. Adtak 3 hónappal későbbre, majd elmondták, mit vigyek magammal. Első helyen szerepelt a beutaló a nőgyógyásztól.(Ott rögtön el is kérték.) Elballagtam a nőgyógyászhoz, aki közölte, hogy nahát, ott fogadnak? Eddig mindenkit visszaküldtek, mert nem oda tartozik a körzetünk. (Budapest.)

#2

2023. ápr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

7es de okos vagy...tapasztalatból írtam nem olvastam...


Nekünk a SOTE ARK-ra nem kellett se beutaló semmi. 1 éven belüli leletek ennyi..felhívtam őket és adtak időpontot. (Nem olyan rég volt, fél éven belül)

#5

2023. ápr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
7: kis kiegészítés: Azt pedig rosszul tudod, hogy minden állami lett. Mindegy te a VALÓSÁGOT tudod :D csak kár, hogy a sajátodat. Én pedig azt ami velünk történt. :)
2023. ápr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

#8! Te kezdtél el okoskodni, kifejezetten egyesnek és nekem címezve, hogy NEM kell beutaló, miközben mi a saját tapasztalatunkat írtuk le, mert nekünk KELLETT. Ahelyett, hogy kioktatsz másokat, azt is írhatnád, hogy nálatok nem kértek. Talán akkor nem tűnnél parasztnak.

#2

2023. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!