Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes el kezdeni a...

Mikor érdemes el kezdeni a vásárlást, illetve milyen sorrendben érdemes haladni?

Figyelt kérdés
Első babánkat várjuk, teljesen tanácstalan vagyok mit, mikor kellene megvennem. Eddig csak ruhákat vettem neki.

2021. febr. 25. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy milyen sorrendben? Semmi nem épül a másikra, mindent akkor veszel meg, amikor akarod. Ideális esetben mire megszülsz, legyen meg minden.
2021. febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a sorrendet, hogy sokszor hallottam már, hogy a nagy dolgokat, mint például a kocsi célszerű a végére hagyni.
2021. febr. 25. 19:21
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy a sorrend. Én egyszerre vettem meg mindent 💁🏻‍♀️ volt amit a boltban a helyszínen (Brendon), mást pedig a neten rendeltem. Olyan 28 hetes voltam ekkor azt hiszem.
2021. febr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a nagy dolgokat vettük meg a legkorábban. Praktikus okból: pl. a babakocsit élőben szerettem volna megnézni, kisebb pocakkal könnyebb volt boltokba járni, bùtort nézni stb..A pipere dolgokat, ruhákat stb.. kényelmesen, itthonról rendeltem meg.
2021. febr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én kb. a második trimeszter alatt vettem meg a nagy részét, a nagyobb dolgokkal kezdtem, mert ezek jelentik a nagyobb költséget, és mivel használtan vadászgattam, rá akartam szánni az időt, hogy tényleg megfelelőeket találjak. Az apróbb piperecuccokkal még sehogy nem állok, az jobban zavarba hoz, hogy ezek közül vajon mi az, ami tényleg kelleni fog
2021. febr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Mi elmentünk csak megnézni a babakocsit, volt előtte egy vetélésem, ezért gondoltuk csak nézelődjünk kb 10 hetes voltam, hát, már azzal jöttünk haza😂😁😁
2021. febr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt ti tudjátok, hogy mikor, mit szeretnétek.

Az alap dolgok legyenek meg összerakva szülés elött pl.: babaágy, pelenkázó, babakocsi, piperéknél meg legyen sok pelusod, az jól jön. Aztán úgy is minden útközben derül ki, hogy kell pl.: orrszívó, fésű, hinta... Plusz a doki majd sokmindent felír az elején.


Mi mindent egyszerre vettünk meg a barátainktól.

Sokan az akciókat vadásszák.

Csak nyugi, ha te a 16. hétben veszed meg a kocsit, azzal sincs baj, de ha a 36-ban, azzal sincs.

2021. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
En mindent akkor vettem amikor pl akció volt valahol. 4-5 hónap alatt épp mindent meg lehet így csípni. Vagy akar használtan is a legjobb dolgokat ki lehet így fogni. Szerintem teljesen mindegy, mikor kezded és milyen sorrendben haladsz. Persze a 18-20 hetes uh-t megvartam.
2021. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

16 hetes voltam amikor megvettük a bútort,mert kifogtunk egy remek akciót. 20 amikor a babakocsit. Szerencsére a végére nem sok mindent hagytam mert bejött a járvány pont minden zárva volt. Nem is lett volna kedvem nagy pocakkal mászkálni és a 37. Hét közepén született.

Amire még pluszban szükség lesz úgyis útközben derül ki. Mint nekem pl az elektromos mellszívó

2021. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
24 hetes vagyok, köszönöm a válaszokat. Lassan neki kell kezdenem a beszerzésnek úgy érzem. Fogalmam sincs mi az ami kell, rengeteg kelengye listát olvastam. Nyilván van ami magától értettendő.
2021. febr. 25. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!