Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 7 db tüsző a stimulàlt ciklus...

7 db tüsző a stimulàlt ciklus 7.napjàn.Ez nagyon rossz eredmèny?Pènteken lesz a leszìvàs.(Lombik)

Figyelt kérdés

#lombik #tüsző #Punkciò(leszìvàs)
2023. ápr. 24. 11:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz eredmény, főleg ha mind a hétben lesz érett, egészséges petesejt. Véleményem szerint a minőség sokkal fontosabb, mint a mennyiség.
2023. ápr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) A punkciò napja egyèbkènt 0. Napnak szàmìt es az azutàni meg 1-nek? Ìgy ha pènteken lesz leszìvàs,akkor vasàrnap lesznek 2 naposok az embriòk?
2023. ápr. 24. 15:18
 3/20 anonim ***** válasza:
Igen, jól számolod!
2023. ápr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
6 db petesejt jònak szàmit?
2023. ápr. 28. 12:12
 5/20 anonim ***** válasza:

Persze, az potenciális kisbaba! 🙂

Bízzunk benne, hogy megtermékenyül mind és szépen, egészségesen osztódásnak indulnak! Nagyon szorítok! 🍀

2023. ápr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
* Úgy akartam írni, hogy 6 potenciális kisbaba!
2023. ápr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😘 Most hìvott a biològus,hogy 4 megtermèkenyült.Hètfőn mèg hìv.Remèlem legalàbb 2 megmarad keddig 🥰🥺olyan jò lenne🥺
2023. ápr. 29. 09:18
 8/20 A kérdező kommentje:
Szerintetek mennyi az esèly,hogy tovàbb szèpen osztòdik majd mind 😕
2023. ápr. 29. 19:25
 9/20 anonim ***** válasza:
Szia! Megkérdezhetném, hogy hány évesen lett ez az eredményed? Mert nekem az előző ciklusban le kellett állítani a stimulációt, pontosabban már a tüszőrepesztőt sem kellett beadnom, mivel annyira nem volt semmi reakció, olyan volt a UH eredmény, mintha nem is lettem volna stimulálva. Antagonist protokoll volt.
2023. máj. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
30 lettem àprilisban.Lehet nàllad is az stimulàlò injekciò fajtàt nem talàltàk el.Nekem előző(első)lombiknàl lettek tüszőim nagyon gyorsan vagy 15 db de csak 7 petesejtet tudtak nyerni ès azok közül is csak 3 termèkenyült meg amiből 1 megàllt ès èppen 2 db 5-6 sejteset tudtak visszaültetni(szerintem az is megàllt bennem).Nagyon rossz minősègů embriòim lettek akkor.Most injekciò vàltàs utàn meg a 6 petesejtből 4 megtermèkrnyült 3db 10 sejtesem ès 1db 6 sejtesem lett màra(3.nap).Az előzőhöz kèpest is szèp eredmèny.Lehet nàllad is ez a problèma.Milyen szurit kaptàl?
2023. máj. 1. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!