Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Embrió transzfer után barnázás?

Embrió transzfer után barnázás?

Figyelt kérdés
Et+10.napon este a cyclogest kúp felhelyezése után pár csepp vér is távozott, utána a WC papíron már csak rózsaszín volt. Ma reggel a cyclogest kúp felhelyezése után az ujjam barnás lett ,ma van a 11.nap. Tapasztalt valaki hasonlókat? Holnap lenne a nemvárt napja...és 2nap múlva kell tesztet csinálnom. Nagyon aggódom, hogy nem sikerült a beültetés és hogy a napokban meg is jön a menszeszem. Reménykedhetek még,hogy sikerült a beültetés?
2023. ápr. 25. 07:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen,a napokban elmúlt és pozitív lett a tesztem :)
2023. máj. 2. 22:10
 12/16 anonim ***** válasza:
De jó!Örülök neki, én is így voltam.
2023. máj. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Most a francos tüsszentés miatt aggódom, mert két napja majd ki szakad olyankor a petefészkem...dr.google meg nem a barátom és már kezdek hipohonder is lenni... :/ remélem minden rendben van
2023. máj. 2. 22:56
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a szalagok nyúlása miatt van,nekem is szokott lenni hirtelen mozdulatnál.
2023. máj. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Covidos lettem kb 6 hetes terhesen, állandóan köhögtem és mindig éreztem azt az éles nyilalást a petefészkemnél. Az csak a méhszalagok nyúlása ne aggódj.
2023. máj. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, aranyosak vagytok
2023. máj. 4. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!