Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nagyon nagyon magas prolaktin...

Nagyon nagyon magas prolaktin szint csökkentése?

Figyelt kérdés

1 hónap múlva jutok dokihoz. Addig szeretném csökkenteni.

Diéta, mozgás meg van.

Van valami természetes praktika?


Örömmel venném ha segítenétek!:)



2023. máj. 22. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi az a nagyon magas?

Nekem doki a magas prolaktinra a premens kapszulát ajánlotta (barátcserje kivonat), illetve magneB6-ot. Be is vált, lejjebb ment. Azt mondta valószínűleg stressztől volt, mivel voltam MR-en is és nem találták okát miért volt magasabb.

2023. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1234 mIU/L

:(

2023. máj. 22. 19:07
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem 1079 mIU/L volt, rá két hónapra 651 és 4.5 hónap alatt 247-re ment le az első méréstől, abban a hónapban lettem terhes. De csak az első mérés után 1 hónappal kezdtünk el próbálkozni.
2023. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
MRI-n voltal? Agyalapi mirigy daganat gyanuval.
2023. máj. 22. 19:23
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a magas prolaktinnál mindig arra gyanakodnak, de mondta a dokim, hogyha az is nem kell megijedni. Szinte mindig jóindulatú és gyógyszeresen tudják kezelni. A prolaktinra van gyógyszer, amit tudnak írni és hamar leviszi. De nálam bevált a barátcserje és a magneB6 úgyhogy nem írt a doki. Nekem a pajzsmirigyem is alulműködött, arra syntroxine-t írt fel, illetve enyhe inzulinrezisztenciám is van/volt, aminél pedig csak a diétát kellett tartanom. Valószínűleg utóbbi miatt hol volt peteérésem, hol nem. Így jött össze 4 hónap alatt a baba.
2023. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A barátcserjét hogyan ittad?

Mindennap?

Hanyszor egy nap?

2023. máj. 22. 20:04
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem ittam, hanem tablettaként szedtem. A premens nevű tablettát, napi 1x. Ha terhes leszel egyből hagyd abba. Illetve vannak más barátcserje tabletták/teák is, úgyhogy ami neked beválik. Neked bejött mert csak beveszem és nem kell vele foglalkozni.
2023. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Tabletta jobb mint a tea?

Hatását értem ez alatt

2023. máj. 22. 20:17
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát elvileg a kapszula jobb, de abból is van többféle. Nem vagyok nagy teás, így nekem amúgyis jobb volt. Azt tudom, hogy a premens viszonylag drága, a 30db-os 4ezer Ft körül van, de elvileg többféle tabletta is van. Nekem ez bevált.
2023. máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

[link]


Ez az ugye?

2023. máj. 22. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!