Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció után vérzés...

Inszemináció után vérzés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap volt az első inszeminációm, és a ciklus közepén vagyok, azaz kb.2 hétre az előzőtől és a következőtől is, ma mégis vérzésem van. Megijeszt a gondolat, hogy egy napig sem reménykedhettem. Kinek volt ilyen? Mi lehet ez?

2023. jún. 1. 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

4 inszemem volt, sose volt vérzésem utána!

Nem tudod felhivni a dokit vagy az intézetet ahol csinalták, hogy most mitévö legyél!?

2023. jún. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De hívom is, csak félek már minden rendellenestől ebben a témában.
2023. jún. 1. 08:51
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki beágyazódási vérzés, nyugodjak meg. Ok, csak nem pecsétlő, ez aggaszt.
2023. jún. 1. 09:33
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Beágyazódási vérzés?? Hogy lenne már az,mikor tegnap volt inszemed. A beágyazódás majd 4-5 nap mulva kezdödik....csak le akart rázni.

Biztos hogy nem az!

2023. jún. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egy magándoki, akihez lapátolom a pénzt. Ha nem is beágyazódási, de lerázni biztosan nem akar.
2023. jún. 1. 10:23
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Inszeminációnál feldugtak egy katétert a méhedbe, az okozhatott apróbb karcolást odabent, ami vérezhet. Itt ilyen csipp-csepp pecsételésről lehet szó, ami teljesen normális. Furcsa, hogy nem mondták el előtte.
2023. jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, olvasom azóta több helyen. A mértéke rémiszt meg, mert nem épp pecsétlő vérzés, hanem normál, de ugye mensi nem lehet, mert félidőben vagyok.
2023. jún. 1. 11:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Itt nem kell progi kúpot használni? Nem lehet, hogy a betadinos fertőtlenítő folyik ki? Nem vagyok szakértő, csak kérdezem. Végül is, ha a doki azt mondta ez normális, akkor szerintem nem kell megijedni.
2023. jún. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi újság azóta kérdezö?

Én voltam a 4 inszemes válaszoló!

2023. jún. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
2 nap alatt elmúlt a vérzés, és így nem tudom mensinek tekinteni sem. Várok a tesztelésre kitűzött napig, aztán felhívom ismét a dokit, hogy mi legyen.
2023. jún. 8. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!