Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Írnának olyanok akik 9. dpo-n...

Írnának olyanok akik 9. dpo-n tapasztaltak enyhe rózsaszines folyást de még negatív volt a teszt majd kiderült mégis babát vártak?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt rózsaszines folyást tapasztaltam a 9 dpo-n, 29-30 naposak a ciklusaim, ez még nagyon korai lenne ha most jönne meg, de persze előfordulhat simán

Szóval csináltam egy 10-es tesztet, negatív lett, nyilván.



Nekünk ez a 7. próbálkozós hónapunk, de egyelőre eredménytelek, voltam már mindenféle vizsgálaton, de minden leletem negatív, akárcsak a férjeme.

35 évesek vagyunk mindketten.



2023. jún. 12. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Beágyazódási vérzés lesz az szerintem, ami most fejeződhetett be. Ilyenkor még negatív a teszt.

Majd a 12. napon tesztelj egy tizes teszttel, reggeli pisiből, akkor már talán látszódni fog.

2023. jún. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és: drukkolok 🤗
2023. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Nekem szintén 9. dpon volt rendes vérfolt, azt hittem, meg fog jönni, de aztán megszűnt. 13. napon szép pozitív volt a teszt.

34 évesen sikerült, férjem ekkor 35 volt. Kb ötödik ciklusban jártunk sikerrel, bár nekem extra szabálytalan volt.

Úgyhogy szurkolok!

2023. jún. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Én a beágyazódási vérzés utáni harmadik napon teszteltem 25-össel. Nagyon halvány pozi lett. A te esetedre vetítve: a beágyazódási vérzés idején még nekem sem mutatta volna ki egy 10-es teszt sem. Nyilván.
2023. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Hű nem tudom hogy hanyadik dpo-n voltam menstruáció előtt,de görcsöltem ahogy szoktam, utána volt egy foltnyi barnás folt. Na mondom hamarabb megjön,nem baj, utána nem volt semmi végül,furcsa volt,de akkor nem volt időm ezen gondolkozni. Utána mikor késett teszteltem, pozitív. De sokat agyaltam ezen utána,hogy de érdekes,hogy ott tényleg volt ez a vérfolt egyszer.
2023. jún. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat mindenkinek:)

Ma és holnap munkaügyben el kellett utaznom, így legalább elterelodik a figyelmem kicsit.

Pénteken fogok tesztelni, akkor leszek dpo 13-n, majd megírom az eredményt.

2023. jún. 13. 21:17
 7/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

ma reggel teszteltem, egy 10-es erősségű teszt volt itthon, sajnos negatív, illetve teljesen megjön érzésem van.

hát nagyon csalódott vagyok, azt hittem ez a hónap végre sikerül.:(

2023. jún. 16. 07:38
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia, mizu azóta?
2023. júl. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szia, megjött előző hónapban

Ma vagyok dpo7-n, kíváncsi leszek ez a hónap hogy alakul.

2023. júl. 10. 17:35
 10/13 anonim ***** válasza:
Én 9.dpo vagyok, érzem sajnos, hogy méeg fog jönni. Neked drukkolok :)
2023. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!