Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Május 5-én pozitívat tesztelte...

Május 5-én pozitívat teszteltem (29. Nap), éreztem, hogy feszül a mellem ,enyhe émelygés, pisilési inger is volt.2napja azonban nem érzem ezeket a tüneteket, újra teszteltem és negatív lett,de menzesz azóta sincs.kinek mi volt a tapasztalat ilyenkor?

Figyelt kérdés
2021. máj. 11. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kémia terhesség
2021. máj. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos van olyan, hogy felszívódik a baba. Ha továbbra se jön meg, szerintem menj orvoshoz, az ultrahangon látszani fog, hogy mi lett.
2021. máj. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csütörtökre van időpontom,csak annyira fura ez a helyzet, és tájékozódni szerettem volna addig is. Köszönöm a válaszokat.
2021. máj. 11. 08:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kémiai terhesség. Nekem is így volt. Amikor a teszt full negatívvá vált, rá 2 napra megjött.

De a következő hónap sikeres lett. 21+4hetes kismama

2021. máj. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező én is így jártam.

Nem várt után teszteltem, clearblue teszt halvany pozi.

Két nap mulva ismételtem, hogy erősödött e.

Erre negatív, az nap délután meg is jött, erős gorcsokkel, kicsit darabos vérzés.

4 hónapja volt egy elhalt terhességem, első próbálkozás meg egy kémiai lett. Hat remelem ez a hónap beteljesül:)

2021. máj. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!