Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Dr. Vajda Miklósról érdekelnén...

Dr. Vajda Miklósról érdekelnének vélemények, tapasztalatok, járt mar valaki nála? Pozitív, negatív, minden érdekel.

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, hogy első alkalommal mindenki kap egy kivizsgálási tervet és függetlenül a panaszoktól végig kell csinálni azt. Ez annyira nem szimpatikis mert endokrin szempontból ki vagyok vizsgálva és folyamatosan kontrollra járok. Szóval elbizonytalanodtam... nem.biztos, hogy ő az én emberem.

2016. szept. 29. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Én voltam nála és nagyon nem voltam vele megelégedve. Babát szeretnénk… IRem van, a pajzsmirigyem alulműködik, állandó endokrinológiai kontroll alatt állok. A ciklusom 90. napján sikerült eljutnom hozzá sos ügyben. A saját nőgyógyászom hetekig szabadságon volt és gondoltam megkérem nézzünk rá ultrahanggal miért késik a mensim, hol tartunk nyálkahártya/peték terén. Közölte, hogy eddig nem volt semmiféle aktivitás. Felírt fogamzásgátlót!!!!!!! Azt javasolta, hogy kezdjem el szedni majd 28 nap múlva el fogok kezdeni vérezni és akkor nézessek a 3. napon hormonokat. Nem is értettem… hogy nézessek hormonokat ha előtte azzal töm? Elmondtam az endodokimnak aki totál kiborult, hogy ez az ember egy kretén. Egyértelműen félrekezelt volna ha halgatok rá. Szóval csak óvatosan vele…
2016. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!