Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lassú mozgású spermákra mit...

Lassú mozgású spermákra mit ajánlotok? Illetve mennyi esélyünk van a babára természetes úton?

Figyelt kérdés
16% a párom jó spermái, azt mondták 30 körül lenne jó minimum. Van sok, csak gyorsabban kéne mozogniuk.

#teherbeesés #Amdrologus #Spermiumvizsgalat
2023. jún. 20. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
az okát nem mondták? Dohányzik? Egészségesen éltek? Egyébként a profertilt szoktak mondani meg ha szükséges akkor életmódbeli változásokat ha indokolt.
2023. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem dohányzik, nem iszik. Amennyire lehet egészségesen élünk.
2023. jún. 20. 22:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor nézd meg a profertilt vagy ha nincs kedvetek magatokat kuruzsolni javaslom vmelyik meddőségi centrumot.

Az esélyeket nehéz sztem megmondani mert sok tényezős. Nálunk azt mondták simán osszejohet mert sok a spermium, aztán azóta se lettem terhes.. (2 éve)

2023. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Férjemnek ennél rosszabb volt az eredménye: 1% normális sperma.

Nála herevisszér okozta, amit meg lehet műteni. Végül nem kellett, mert addigra sikerült spontán a baba. De 4 évet vártunk rá.

2023. jún. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3. nálunk az a számat csökkentette a sebességet nem. Férjemnek egyéb panaszt is okozott, vállalta a műtétet, meg abban az évben terhes lettem.
2023. jún. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Spontán terhességhez kevés, de ettől még összejöhet így is, csak a ráta kicsi. Ezt a WHO ajánlásával teszik közzé, ez nem jelent semmit sok esetben, de nyilván, ha 2x annyi a progresszív mozgó, akkor több az esély, nekem 30% és 32 felett jó elvileg, lombikoztunk, de így sem jött össze baba, szóval nem garancia semmire, annyi mástól függ ez.. Szedtem a Fertilio-t több hónapig, de nem javított sokat, a Fertilio is jó, csak sokkal drágább és azt hiszem csak a Q10-el tartalmaz többet.
2023. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!