Bhcg ki mutatja de a teszt nem ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 💜NormĂĄlis dolog az , hogy a teszt negativ de a labor kimutatta a terhessĂ©get? 32 napos ciklusaim vannak, inszeminĂĄciom volt ,ma a 27.napon vagyok,(14dpo) a teszt negativ a hcg vervetel pedig 153 lett. Szerintetek? AggĂłdnom kellene ?❓đŸ„ș💛💛

2023. jĂșn. 23. 08:00
 1/9 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Tegnap is kérdezted, ma nem voltål vérvételen?
2023. jĂșn. 23. 08:18
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/9 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

A 153 még mindig kevés magåban...

Ha emelkedik, na akkor kezdj el kicsit örĂŒlni.

2023. jĂșn. 23. 08:26
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/9 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Egy hĂ©t mĂșlva kell vĂ©rvĂ©telre mennem ma nem is tudtam volna mert itt nĂĄlunk nincsen pĂ©nteken, hĂ©tfƑn akartam de elĂ©g a doki szerint csĂŒtörtök mert ha fel megy 7-800ra akkor utĂĄna tudok majd menni uh-ra csak azĂ©rt tettem fel a kĂ©rdĂ©st mert ma csinĂĄltam tesztet de negatĂ­v lett..
2023. jĂșn. 23. 08:36
 4/9 anonim ***** vĂĄlasza:
De eddig volt pozi teszted???
2023. jĂșn. 23. 08:40
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/9 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Nem mert elvileg csak 3+6 vagyok ma. Inszeminåciotol nezve. A teszt nem mutatja de a vérvétel igen
2023. jĂșn. 23. 08:47
 6/9 anonim ***** vĂĄlasza:
78%

A vizeletben napokkal kĂ©sƑbb jelenik meg a HCG, mint a vĂ©rben, Ă©s itt is nagy egyĂ©ni kĂŒlönbsĂ©gek lehetnek, mennyi vĂĄlasztĂłdik ki a vizeletben. Pl. hogy mennyit iszol. Reggeli vizeletnĂ©l, hogy vĂ©gigalszod-e az Ă©jszakĂĄt vagy jĂĄrsz ki inni Ă©s pisilni. És az sem mindegy, milyen tesztet hasznĂĄlsz. Egy predi sokkal hamarabb kimutatja, mint egy olcsĂł X-epil.

A hcg ott van a vĂ©redben, szĂłval terhes vagy, pozitĂ­v teszted sem volt, hogy aggĂłdjon kelljen, hogy csökkent volna. Nincs okod azt gondolni, hogy nincs minden rendben, szĂłval dƑlj hĂĄtra, szusszanj egyet Ă©s bĂ­rd ki a következƑ vĂ©rvĂ©telig.

2023. jĂșn. 23. 09:01
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/9 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Köszönöm szĂ©pen a vĂĄlaszt. Nyugodtabb vagyok. Meg prĂłbĂĄlok is csak az elƑzmĂ©nyek miatt meg a több Ă©vnyi sikertelensĂ©g utĂĄn olyan nehĂ©z pozitĂ­v lenni:) de majd most :)(
2023. jĂșn. 23. 10:50
 8/9 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Milyen tesztet hasznĂĄltĂĄl? Nekem vĂ©rbƑl 250 volt a HCG, amikor az X-epil teszten csak extra halvĂĄnyan volt lĂĄthatĂł a mĂĄsodik csĂ­k.
2023. jĂșn. 23. 11:35
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/9 A kĂ©rdezƑ kommentje:
GyĂłgyszertĂĄri 10es. Ha nagyon forgatom Ă©n is lĂĄttam rajta extra halvĂĄnyan de tĂ©nyleg nagyon halvĂĄnyan. A nogyasztol ma megkĂ©rdeztem azt mondta felesleges tesztelni mert a vĂ©r kimutatta, a teszt kb csak 1 hĂ©t mĂșlva fogja rendesen mutatni mert a vĂ©r hamarabb mutatja
2023. jĂșn. 23. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!