Szemőkné piroska kérdése:

A kerdesem az lenne, hogy elméletileg 4 hetes kismama vagyok az orvosom szerint de a teszt nem mutatja ki borzalmasan kezdek aggodni csutortokon kell visszamennem remelem valaki megtud nyugtatni. Szerintetek mi lehet a problema?

Figyelt kérdés
2016. dec. 12. 09:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Korai terhességet nem mindig/vagy nem minden teszt mutat ki. Nekem 4-5hetesen is volt negatív tesztem aztán halvány pozitiv aztán végül ott volt a két csîk. Próbalj ki másfajta tesztet is. Ha a doki látta hogy ottvan akkor az a mérvadó nem a teszt :)
2016. dec. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is volt olyan teszt, ami semmit se mutatott, a másik fajta pedig határozottan kidobta a pozitívat.


Nyugi, nem a második csíktól leszel terhes. :)

De ha feltétlen akarsz egyet, mert pl. el akarod tenni emlékbe, akkor egy hét múlva csinálj egyet.

2016. dec. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Magánlaborban HCG vérvétel? De ha a doki azt mondja baba, akkor nyugi, a vizelet HCG tartalma, teszt érzékenysége közre játszik, a vérteszt pontosabb de a legfontosabb az orvos szava.
2016. dec. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

A teszt előbb lesz pozitív, mint hogy az orvos meg tudja állapítani a terhességet, szóval ha már az orvos érzi, hogy nagyobb, felpuhult a méh, vagy lát felritkulást a megvastagodott nyálkahártyában, akkor már rég pozitív a teszt.


Mit mondott pontosan az orvos? Mi áll a leleten?

2016. dec. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

Ez nekem is furcsa kicsit. Eloszor a teszt mutat barmit is, mint az orvos latna. 4 hetesen max felritkulast lathat az orvos, de akkor mar pozi a teszt.

De ez aranyos...4 hetes kismama :) megertem, higy varod meg minden, de nyugodj le! Semmi ertelme idegeskedni. Epphogy kimaradt a menzeszed...mondjuk nem tudom csutortokon mit akar latni az orvos, mivel hat- 7 hetesen van szivhang...

2016. dec. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok be kellett mennem a korhazba mert pecseteltem most a leletet varom de nagyon izgulok mar mindenki kezdett orulni.
2016. dec. 12. 12:24
 7/19 anonim ***** válasza:
Kívánom a legjobbakat!
2016. dec. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Sziasztok a labor aztmutatta ki hogy nemvagyok terhes csak akkor nemertem az ultrahangot
2016. dec. 12. 19:00
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy akkor cisztát látott a doki?

Elnézte vagy valami..de én a helyedbe megnézetném magam még egy dokival!

2016. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
De mi volt az új leleteden? 4 hetesen még sok mindent nem láthatott. Mit írt a leletre?
2016. dec. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!