Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Jók lehetnek ezek az eredménye...

Jók lehetnek ezek az eredmények az inszeminációnál?

Figyelt kérdés

2. inszemünk lesz pénteken. Ma vagyok a ciklus 10. napján. Letrozolt szedtem a 3. naptól a 8.-ig. 13 mm vastag az endometrium, jobb oldalt 15 mm-es tüsző, bal oldalt 13 mm-es tüsző. Annyira azért értek hozzá, hogy ez most valamivel jobb, mint múlt hónapban, amikor csak bal oldalt volt egy db 16 mm-es tüsző.

Szerintetek? Mennyire reménykedhetek?



2023. júl. 17. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért lenne jobb? Egy domináns tüsző is simán elég lehet. Azzal szoktak spontán teherbe esni a nők. Értem, hogy szedtél Letrozolt, de az előző nyilván nem azért nem sikerült, mert "csak" egy volt.

Persze, hogy reménykedhetsz. Nem azért csinálod? Most ha azt írjuk, ne reménykedj, el se mész?

2023. júl. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, persze most majd a te kommented miatt nem megyek el... 😂

Mindegy inkább hagyjuk, nem kérek több választ.

2023. júl. 18. 12:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért én megkérdezhetem most hogy áll a dolog nálad? 2. kezelés mindig jobb eredményt hoz, mint az első.
2023. júl. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!