Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció utáni tünetek?...

Inszemináció utáni tünetek? Kinek milyen volt és mi lett az eredménye?

Figyelt kérdés
Holnap lesz egy hete, hogy volt. Az első 24 órában nagyon feszült, szurkalt a hasam, gondolom a tüszőrepesztő és az ovulacio miatt. Azóta egy-egy kisebb szebb szurkalas volt. Ma viszont megfàjdult a derekam. Olyan mint menzesz előtt, pedig az még egy hét legalább. Szedem a duphastont is persze. Tapasztalat valaki hasonlót vagy izgul az eredménye miatt a héten?

2020. szept. 3. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem holnap lesz a 3. inszem. Nekem előtte nap este/éjjel fáj, feszül a hasam mindig, akkor van ovulációm. Utána nem szoktam semmit érezni. Teljesen “tünet mentes” az a bizonyos 16 nap.

Drukkolok! :) neked hányadik volt?

2020. szept. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmilyen tünetem nem volt, akkor sem, amikor sikerült és akkor sem, amikor nem sikerült.
2020. szept. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én az 5. inszem után vagyok,szept. 23-án megyek vérvételre.

Haspuffadás, hajnali pisilés, kívánósság most is jelentkezett, de ebből még nem lehet semmire sem következtetni.

Duphastont, Utrogestan-t szedek.

Sok sikert nektek, nagyon drukkolok.

2020. szept. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!