Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 4 év próbálkozás,4 sikertelen...

Manka83 kérdése:

4 év próbálkozás,4 sikertelen inszemináció, és most épp a 3. lombik eredményét várva, van még remény?

Figyelt kérdés

2018. júl. 19. 08:10
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

A visszaültetés utáni 6-7.nap körül elmúlt az addigi nagyon erős mellfeszülés...ami mindig azt jelzi nálam, h meg fog jönni...9-én kaptam vissza 2 fagyibabát...

Borzasztó szomorú vagyok...ezek szerint megint nem sikerült....

2018. júl. 19. 08:15
 2/27 anonim ***** válasza:
68%
Mindenféle hókuszpókusz és orvosi segítség nélkül, 6 év után fogant meg a nagylányunk. A második a második hónapban összejött, szoptatás mellett. 😊 Remény mindig van! Kitartás!
2018. júl. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
Orvos erre mondott valamit? Kérdezted róla? Kiderült mi nálatok a gond?
2018. júl. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
Még nem biztos az...
2018. júl. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Igen. 8 honap probalkozas utan kiderult, h ferjem spermai 90%-a nem mozog. Azt viszont nem tudni, mi okozza nala ezt. De ezt a lepest atugrottuk a lombikkal, szepem letrejottek az embriok....mar csak bennem kellene megtapadniuk...de vmiert nem akarnak....
2018. júl. 19. 08:42
 6/27 A kérdező kommentje:
Engem is, vagyishat foleg engem osszevissza vizsgaltak, mert enelkul meg se kezdhettuk a kaalit. Elvileg minden rendben, de van egy olyan erzesem, h megsem ....
2018. júl. 19. 08:45
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Akkor gondolom neked a vizsgálatok mind megvoltak és nálad nem találtak problémát. Van akinek sajnos csak a többedik lombik jön össze. Kérdésedre válaszolva pedig, persze hogy van remény! Dühítő ez a sok lombik, a várkozás, az eddigi sikertelenség. Méhnyálkahártyádat nézték? E-vitamint szedsz, szedtél?
2018. júl. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
53%
Találkoztam olyannal, akinek a 20. lombik sikerült! Remény mindig van, érdemes kitartani!
2018. júl. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Én E-vitamint szedtem, hogy picit megvastagodjon a méhnyálkahártyám, ez fontos a megtapadásnál.
2018. júl. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Arra gondolsz, h neztek e h van e endometriozis? Azt mondta a doki, h ha ez sem sikerul, laparoszkopia jon, es azzal tudjak az uh-gal nem lathato esetleges problemat is megnezni....
2018. júl. 19. 09:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!