Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovuláció menstruáció nélkül?...

Ovuláció menstruáció nélkül? Több infó lentebb.

Figyelt kérdés

Május 14-én volt az utolsó menstruációm.

Folyamatosan teszteltem ovulációs teszttel ami hol pozitív, hol negatív volt..de pozitív egy hónapban már harmadjára viszont menstruáció azóta sem.

Terhességi teszt negatív.

Próbáltam az ovu tesztet jóstesztként használni de már második nap halvány pozitív volt csak.


2023. júl. 20. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem volt ovulációd.
2023. júl. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor miért mutatta az ovu teszt? Többször is? 🫠
2023. júl. 20. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ovulációs teszt csak a magas LH azintet mutatja, nem az ovulációt...
2023. júl. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ovulációs teszt nem az ovulációt mutatja (ez az elnevezés megtévesztő), hanem az LH csúcsot. Amit nem feltétlenül követ tüszőrepedés. Még valószínűbb ez a teória, ha több LH csúcsod (pozitív LH teszt) is volt. Úgy néz ki, hiába próbálkozott megrepedni szegény tüsző. Persze lehet hogy közben/azóta sikerült, és akkor előbb-utóbb meg is fog jönni. Ha van ovuláció, és azt nem követi menstruáció, azt úgy hívják terhesség. Ami a teszt szerint nálad nem áll fenn.
2023. júl. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!