Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Magasabb prolaktin szinttel...

Magasabb prolaktin szinttel volt, aki teherbe esett?

Figyelt kérdés

27-28 napos a ciklusom, mindig normális menstruációm van, ami 4-5 napig tart, szóval úgy mond egészségesnek tünök. De fél éve sajnos jön tej a mellemből, pedig soha nem volt gyerekem. Párommal próbálkoztunk, de nem jött a baba eddig :( Megyek orvoshoz jövőhéten.

Gondolom prolaktin a bibi itt, de addig is gondoltam megkérdezem, volt e olyan nő, aki teherbe esett ilyen hormon zavarral? Pedig még csak 26 éves vagyok :( Nem értem hogy alakulhatott ki ez nálam.



2023. júl. 20. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgáltak PCOS-re azóta? Lehet az van kialakulóban. A prolaktin gyógyszerrel történő lenyomása helyett (probléma elkendőzése) legrosszabb esetben mellett, elgondolkodnék rajta, hogy vajon milyen életmódbeli változtatásokat kéne eszközölnöm a hormonrendszerem helyreállítására. Ez ugye egy nagyon komplex, finomra hangolt rendszer, és sajnos főleg a mai világban nagyon erősen ki van téve számos méreg és vegyi anyagnak, stressznek (ide értendő a nem megfelelő táplálkozás is), nem csoda ha felborul. Persze nem kötelező, vannak akiknek az is elég a sikerhez (terhesség) ha gyógyszerrel elmaszkolják a tünetet. Akármit is mond az orvos, remélem hogy hamarosan megoldódik a baj, és várandós leszel.
2023. júl. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Prolaktinra jó a barátcserje pl. Premens.
2023. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!