Milyen paramètereket kell kérni vérvizsgálat esetèn teherbeesési problémák miatt? Tsh? Általános labor? Vércukor? Háziorvos is kérheti? Esetleg barátcserje? Milyen formában? Vagy más csodabogyó?

Figyelt kérdés

Idén januárban belekezdtünk a baba projektbe.De sajnos nem jött meg össze a baba. ( Pedig az első kettő gyereknèl az első kettő próbálkozós hónapban sikerült).


Sajnos 1 év sikertelenség után kezdenek el vizsgálatokra küldeni az orvosok. (Sztk rendelésen) Magánorvos nem opció.


Azonban szeretnék utánajárni ha lehetséges háziorvostól kérni laborvizsgálatokat.

Köszönöm szépen a segítséget és tanácsot.



2023. júl. 25. 18:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Valóban maradt rajtam plusz kiló a második terhesség óta azaz 3 éve.

Ciklusom rendben van

Tavaly missed abortuszom volt.

Ez esetleg közrejátszhat? Akkor harmasikrek fogantak meg. Első ultrahang alkalmával már a harmadik babonak nem volt szivhangja. otthon vèreztem is.

2 hétre rá már nem volt velünk. S sajnos hematomak öleltèk körül őket...

2023. júl. 25. 20:51
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj. De meg mennyire. Ilyen esetben javaslom a kivizsgálást, es nem csak azert mert oka lehet a vetelesnek,hanem mar 2 gyerekes anyakent nem biztos, hogy kockaztatnam a testi epsegem harmadik egy gyerekért. Esetedben ráadásul ugyfest ikrek is lehetnek. Az meg tobb kockazat. Egyébként haziorvostol egy altalanos labort nyugodtam kerhetsz. Sot szerintem kezdd azzal
2023. júl. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2023. júl. 25. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!