Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért ugrál össze vissza az...

Miért ugrál össze vissza az ébredési hőmérsékletem? Peteérés előtt vagyok.

Figyelt kérdés
Nagyjából minden reggel ugyanakkor mérem. Max félóra eltéréssel.
2023. júl. 27. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
ha kisbabát szeretnél en nem hőmérőznék, inkább ovuteszteznék.
2023. júl. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Félóra eltérés is okoz ingadozást. Ahogy az is, mennyire volt hideg/meleg este, ahol aludtál, máshogy aludtál-e (pl. felkeltél pisilni, pedig amúgy végig szoktad aludni az éjszakát, vagy fordítva), mennyit aludtál (ha egyik este 10-et, másikon 6-ot, az is okozhat ingadozást), mennyire voltál betakarózva, terjeng valami hülye

vírus/baci is éppen stb.

Hormonális zavar is közrejátszhat, de azért ez a ritkább, meg az nem egy eseti ciklusban jelentkezni.

Nagyon nem mindegy amúgy, mekkora ingadozásról beszélünk amúgy. Nekem két nap között 0.4 fokokat ingadozott, de én nem is vettem komolyan, 1-2 óra különbséggel is mértem, mert nem voltam hajlandó ehhez ébresztőt állítani, meg eleve este szoktam kelni, nyitott ablaknál alszom, ezért a hőmérséklet sem egyenletes stb., csak arra használtam, hogy pozitív ovuteszttel és nyákkal együtt használva kb. belőjem, mikor lehet lazábbra venni a szexet. Így a folikuláris szakaszban 36,1-36,5 között ingadozott, a luteálisban 36,9-37,2 között.

2023. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
35,7-36,4 között ingadozik folyamatosan.
2023. aug. 2. 11:57
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
De ez miért jelent ekkora problémát egyébként? Babát szeretnél? Én nem hőmérőzgettem sose, főleg meg nem görcsöltem rá ennyire.
2023. aug. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen babát szeretnénk.

Gondolom te nem is próbálkoztál két és fél évig...

2023. aug. 9. 08:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, a 3.hónapban megfogant. Szerintem ott más probléma van sajnos ha 2 és fél éve sem jön össze.🥺
2023. aug. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak ebbe a hőmérőzgetésbe bele lehet betegedni, csináltam én is.
2023. aug. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát, kérdező, a hőmérő maximum arra jó, hogy megtudd, volt-e peteérésed, és hogy megállapíts, kb. mikor. De arra már nem, hogy azt megtudd, egyáltalán eljut-e a méhedig, mert akár el is záródhatott a petefészked.

2 és fél év után ide már meddőségi kivizsgálás kell.

2023. aug. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem is akarom vele megállapítani hogy eljut e addig..

Jézusom de rossz indulatú emberek vannak. Már bánom hogy ki írtam a kérdést.

Aki nincsen benne ebbe az úgy sem érzi át milyen minden apró pici szálba is megkapaszkodni, reménykedve. Aki nem érzi át az csak rá vágja hogy túl görcsölöd.. Persze hogy túl, hiszen akarom..

Az orvosom kérte a hőmérőzést, egyébként. Járok kivizsgálásra.. De nem találtak semmit, minden rendben van, csak nem akar jönni a pici.

2023. aug. 11. 08:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi a rosszindulatosság, elmondod? Én nem bántani akartalak. De át tudjuk érezni hogy milyen az amikor annyira várod a babát hogy elbőgöd magad ahányszor csak megjön.A baj itt az hogy betegesen rástresszelsz erre az egészre.Barátnőméknek sem jött a második 2 évig.Mert nagyon rástresszelt, amikor elengedte mint én ezt a tesztelgetést stb meg a stresszt akkor jött össze nekik is meg nekemis a baba.Nyugodj meg kérlek, ha nincs semmi egészségügyi probléma.
2023. aug. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!