Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Elvetélhettem 5 hetesen ezek...

Elvetélhettem 5 hetesen ezek miatt?

Figyelt kérdés

-antibiotikumot szedtem pozitív teszt előtt 1 hétig+Cataflam mindennap. Abba hagyás utáni 3.nap lett pozitív a teszt

-az antibiotikumtól hüvelygombám lett.

Okozhatták ezek? :( furán hangzik, de megnyugodnék ha ezek játszottak volna közre és nem betegség.


Köszönöm ha válaszoltok!



2023. aug. 9. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

A hüvelygomba miatt tuti nem.


Az antobiotikum rásegíthetett, hogy rosszul fejlödjön a baba, de nem biztos, hogy közrejàtszott.


Viszont, ha nem ezek okozták, az sem azt jelenti, hogy bármi betegséged lenne, a vetélés szimplán megesik sokakkal. Nekem is volt 2 egészséges terhesség között, pedig semmi problémám.

2023. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem. És 5 hetesen nem vetélés, hanem kémiai terhesség.
2023. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Orvos mit mondott? Mert itt nincsenek orvosok. Senki nem fog tudni neked hiteles választ adni. Mindenki csak tippel.


Annyit tudok írni,hogy ha a hüvely fertőzése felszállt a méhedig,akkor az esetleg. Esetleg.

De ezt is inkább bakteriális fertőzésre mondanám. Nem gombára.


Amúgy ez miért lenne elfogadhatóbb ok számodra, mint az,hogy életképtelen volt az embrió?

Szerintem ez se jobb. Sőt!

2023. aug. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

A legtöbb antibiotikum biztonságos terhesség alatt, vagy a terhesség második felében okozhat gondot. A cataflam már problémásabb, de az sem a durva gyógyszerek közé tartozik.


Hüvelygomba is nagyon gyakori terhesség alatt, kellemetlen de nem életveszélyes gond.


Ellenben amire szedted az antibiotikumot és a cataflamot, pláne ha lázzal járt, akkor előfordulhat hogy rásegített. De az ilyen korai vetélések többsége pusztán egy természet rendezte szelekció, ne rágódj rajta.

2023. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elso 12 hetben 4 terhessegbol 1 vetelessel vegzodik, epp benne voltal, semmi koze az antibiotikumhoz vagy a Cataflamhoz.
2023. aug. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagy valószínűséggel semmi köze a gyógyszereknek, vagy a hüvelygombának a vetéléshez.

Ilyen korai terhességnél sajnos előfordul hogy nem marad meg.


Egyébkén nem kell így parázni attól hogy betegség miatt nem maradt meg.

Egy egészséges terhességből egészséges gyerekem született. Majd volt egy vetélésem. Aztán ismét egészséges terhességből születtek az ikreim. Szintén egészségesek

2023. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A kémiai terhesség is vetélés..
2023. aug. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. De ez szerintem nem is túl jó hozzáállás. Én is elvetéltem, valószínűleg azért, mert nem volt életképes. És szeretném is ezt hinni, mert ez lehet egy egyszeri dolog. Gondolom, fogsz még próbálkozni. Senki nem tudja, mikor jön össze. Gondolj bele, ha ezt most bebeszéled magadnak, hogy fogsz ezután élni? Soha nem veszel be antibiotikumot, ha szükséged lesz rá, mert mi van, ha pont terhes vagy, csak még nem tudsz róla? Nem lehet így élni. Én annyit tettem, hogy mióta babát akarok, terhesen is szedhető fájdalomcsillapítót tartok itthon. De azt se azért, hogy nehogy bevegyek egy szemet, amikor még nem tudom, hogy terhes vagyok, hanem, ha terhes leszek, ne kelljen újat venni, mert jó ez is.
2023. aug. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!