Cukorterhelésem volt, meg néznétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

0 perces 5,7

30 perces 7,8

1 órás 5,3 volt

Csak ennyit néztek

Ez normális?

Ir-re gyanakszom, mondtam is h csináljanak, de nem akartak



2023. szept. 21. 18:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Egyébként hiába mondod nem fogják megcsinálni mert csak endokrinológus írhatja ki az inzulin terhelést vagy magánban kifizeted!
2023. szept. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Sajnos nem írtam el, tényleg csak 60 percesig néztek, és azt mondtak h nincs értelme tovább
2023. szept. 22. 06:50
 13/25 Ypszilon1980 ***** válasza:
Közben rájöttem, hogy lehet valóban, tehát olyan van, hogy leállítják egy idő után és talán akkor ezért nem készülhetett el az inzulin sem. Az igaz, hogy 60 percnél nagyon beesik már a cukor és akkor plusz még egy órát nem várnak, mert akkor rosszul lehet tőle. Ez nem IR, mert akkor a cukor nem csökkenne ennyit, ez inkább hipoglikémia.
2023. szept. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Bocsi de ez hülyeség

Itt már nincs mit leállítani merta cukros lötyit már megitta,az meg éginkább gáz ha elengedik ugy hogy rosszul lehet. Essen össze az utcán??!!

Házidoki nem irhat ki inzulint!endokrinológus meg ezt így nem fogadja el!ez egy elba,,,tt terhelés. Ami semmire se jó.

2023. szept. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
A hipo az irtől van. Azért zuha be a cukra, mert rengeteg az inzulinja.
2023. szept. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Ypszilon1980 ***** válasza:

Jó de én is csak azok alapján feltételezem, amit a kérdező írt, mindent le lehet állítani, de a cukorterheléses vizsgálatnál alap dolog az, hogy vinni kell magaddal szendvicset, vagy valami szénhidrát tartalmú ételt, mert utána azonnal meg kell enni. De ez csak az én gondolatmenetem, nekem is nagyon fura ez az egész sztori.

Ez a vizsgálat amúgy hogy jött, ki kérte, vénás vérből készült, 75 gr. glükózzal, vagy hogy?

2023. szept. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Nálam is volt szép beesés és még itt vagyok.nem hagyták félbe.

Van amikor 30 percnél emelkedik meg az inzulin de igen ez nem teljesen normális.

3 vagy 5 pontos terhelés létezik mert annak van orvosilag kiértékelhető értelme!

Ir es vagyok az tény

Gyógyszer mellett is van hogy beesik.

Egyébként meg az eredményt kb 12 óra múlva értékelik ki így félbe se tudják hagyni.

2023. szept. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Ypszilon1980 ***** válasza:
De bocsi, azt, hogy félbehagyták azt a Kérdező írta,nem kitaláció.
2023. szept. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem stimmel itt valami mert egy vértvevő hölgy csak úgy nem hagyhatja félbe!!!!ő akkor nem látja az eredményt!ha rosszul is lesz lefektetik de akkor is megcsinálják!! Valaki elcseszte a perceket. Nekem is volt hogy 0,60,90 percet írt ki az asszisztens. Majd a laborba én is és a hölgy is nézett bután igy átírruk 0,60,120 perce mert 3 pontos terhelést kértek!!!
2023. szept. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Csak újbegyből néztek nem vénàbol, és én kértem a 3 pontos cukor és inzulint, különben minden tünetem meg van az ir-re.. ma hív újra a doki és megmondom, h szeretnek endokrinologushoz menni..
2023. szept. 22. 10:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!