Ha fet-re megyek milyen előkészítés/protokoll szokott lenni?

Figyelt kérdés

2023. szept. 23. 06:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem spontán ciklusba csináltak fet-et.
2023. szept. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt már spontán és épített ciklusban is fet. Végül a spontán sikerült, de nem csak emiatt ☺️

Altatás nem lesz, csak vissza ültetés. Az pedig hogy épített vagy spontán ciklusban lesz a visszaültetes az orvosodtól függ, illetve hogy van-e peteérésed. Ha van, akkor ahhoz igazodva történik a beültetés.

2023. szept. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt mondták hogy először
2023. szept. 24. 08:46
 4/8 A kérdező kommentje:
folyt: azelőtt menjek mielőtt megjön. De abból még nem tudja hogy van e peteérésem.vagy?
2023. szept. 24. 08:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Spontán és épített ciklusban is monitorozzák ultrahanggal a ciklust innen tudják. Előtte pedig vérvételből lehet nézni 3. és 21 napi.
2023. szept. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ha fet akkor nem mindegy hogy van e peteéresem? Én úgy képzeltem hogy max a nyálkahártyát készítik fel gyógyszerrel és uh követve egy alkalmas napon beültetik.
2023. szept. 27. 09:02
 7/8 A kérdező kommentje:

Illetve mi az az épített ciklus?

Ugyan az mint a stimuláció volt? Mert az valami katasztrófa volt.

2023. szept. 27. 09:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Épített ciklus a stimuláció, azért nem árt ha van peteérés mert így olyan a szervezetednek mintha az termekenyülne meg.
2023. szept. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!