Lehetséges, hogy kémiai terhesség volt?

Figyelt kérdés

Okt. 4-re nem várom, viszont az előző ciklusom majdnem irreálisan hosszú, 37 napos volt, amire már évek óta nem volt példa. Nem mertem tesztelni, mert ez még nem olyan sok eltérés volt. Mégis lehet, hogy az ilyen késések akár kémiai terhességek is lehetnek? De végül nem alakul ki belőle semmi. Semmilyen mensi előtti tünetem nem volt a 36. napig, még a mellem sem duzzadt meg, emiatt reménykedtem...


Most mindenféle vérvételen át fogok esni családtervezés okán. Nem olyan régóta próbálkozunk, de engem megnyugtatna, bármikor lehet ugyanis rossz eltérés. Most viszont egyértelmű PMS jeleket érzek, ez a hónap biztosan nem sikerült és most remélhetőleg időben meg fog jönni...


Sajnálom a dolgot, pedig már nagyon várjuk! :(


28/N



2023. szept. 30. 20:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

Nekem 2x kesett sokat előazör 6 nap volt utána 8 es sajna megjött.volt is egy fura zselés veres valami sztem az az volt.azóta van 2 fiam és a doki szetint valószínű az volt.

Lehetséges hogy neked is az volt.de uj nap új esély!kitartás!

Sok sikert a kivizsgáláshoz

2023. szept. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is volt egy nagydarab elem a betéten. Igazából már nagyjából elgyászoltam szegénykét, lehet nem lett volna egészséges. A dokinak nem tetszett a nyálkahártyám nem olyan rég, mert nem volt 10 mm a ciklus utolsó napjaiban. Valóban nem szokott erős lenni a vérzésem es csak 4 napos. Hát remélem a legjobbakat! :)


Csodás lehet 2 fiú anyukájának lenni, nem csak húgom van. :3

2023. szept. 30. 21:37
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen vetélések nemhogy nem egészséges, de életképtelen embriókat dobnak ki. Gondolj bele, hogy egy újszülöttben 26 000 000 000 sejt van, míg a megtermékenyülést követő 3. napon még csak 16! Ahhoz, hogy az embrió egyáltalán túlélje az első heteket, egyszerűen ezeknek a kezdeti sejteknek tökéleteseknek kell lenniük, mert ha nem azok, akkor egyre több és egyre gyengébb sejt keletkezik a testében, ami ugyanúgy vetéléshez vezet majd, vagy ha nem, akkor súlyos problémákhoz. Normális, hogy a szervezet “gyakorol”, mielőtt “belevág” egy életképes magzat létrehozásába.
2023. szept. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Kémiai terhesség után nem látható semmi a vérzésben, mert annyira kicsi még, hogy szemmel láthatatlan.

Minél jobban figyeled a jeleket, annál jobban összezavarod Magad. Csak legyetek együtt, amikor jól esik és jönni fog a baba! Ha minden rendben van, az időzítés is tökéletes, akkor is 25% kb. A teherbeesés esélye egy-egy ciklusban!

2023. szept. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Hát, nekem látható volt, pozitív teszt után megjövő menzeszben.
2023. szept. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Max.a leszakadt méh nyálkahártyát láthattad, ami vastagabb, mert felkészül a várandósságra. 4-5 hetes embrió akkori, mint egy mákszem...


A veszteséged ettől nem kevesebb, és nem is kisebb...! ❤️

2023. szept. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm 6-os! Én sem gondoltam, hogy az embrió lehet, csak a felszaporodott méhnyálkahártya miatt olyan más volt kicsit. Remélem a következő ciklus sikeres lesz, egyre több PMS tünetem van, így már elengedtem ezt a hónapot végleg.
2023. okt. 1. 09:42
 8/18 anonim ***** válasza:
Várd meg, hogy a menstruációd elmaradjon, ha tüneteket észlelsz, akkor van hCG a szervezetedben, viszont akkor a teszt is pozitív lesz.
2023. okt. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Sajnos ez nem jelent semmit, minden ciklus végén ilyen tüneteim vannak, kivéve szeptemberben, mert az gyanús volt. :O


Már hasmenésem is van, ez is tipikus tünete annak, hogy összehúzódnak a simaizmaim. :(

2023. okt. 1. 13:00
 10/18 A kérdező kommentje:
Ha pénteken sem jön meg, akkor tesztelek, 2 nappal nem várt után már le kéne ugorjon a 2 csík ha pozitív. ;)
2023. okt. 1. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!