Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » IR-es nőt, 1 év próbálkozás...

IR-es nőt, 1 év próbálkozás után amiben volt 1 kémiai terhesség, egyből táppénzre küldenek? Veszélyeztetett terhesként.??

Figyelt kérdés
2023. jún. 6. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. jún. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyik sem jelent veszélyeztetett terhességet.
2023. jún. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatban akkor vesznek táppénzre terhesség alatt, amikor szólsz a házi orvosodnak, hogy nem vagy jól. Legalábbis az én papírjaimra rá volt írva hogy veszélyeztetett terhesség és megijedtem, mivel pici barnázáson kívül nem volt semmi ráutaló jel. Talán kérdést is írtam ki róla, és ott derült ki hogy kapásból ráírják a nőgyógyászok a papírra és a házi orvos így ki tud írni, amikor szükség van rá.

Hozzátenném, hogy én indokoltan voltam táppénzen a terhességem egy kis részében.

2023. jún. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem. Miért kéne?

4 év után 4. lombikból lettem terhes csak pár hetet voltam betegállományban, mert véreztem.

2023. jún. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!