Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Látjátok a második vonalat?...

Látjátok a második vonalat? Vagy képzelődöm.

Figyelt kérdés

11 dpo, reggeli vizelet. Halucinálok? Vagy száradási?

Tudom hogy bármi lehet még, hiszen nagyon korai.



2023. okt. 6. 17:53
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

Kétnaponta kell, hogy erősödjön ha jól tudom ugye?

Nekem is sajnos csak egy minimálissal de az is valami. Pedig már nagyon várom hogy ugyan olyan erős legyen🙏

2023. okt. 7. 07:43
 22/46 A kérdező kommentje:
Amíg nem jön meg, addig van remény 🥰
2023. okt. 7. 07:45
 23/46 anonim ***** válasza:
Elvileg igen de en mar majd csak hetfon tudok tesztelni. Faluban lakunk es itt nem tudok venni hetvegen semmit nemhogy tesztet 😁 Nekem amugy 10-11.dpo.
2023. okt. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

Én is hétfőre nem várom.

Bár sokaknak ilyenkorra már erős két csík van. Szóval egy kicsit most elbizonytalanodtam. Nem várom a mentőt :(

Remélem jó híreket hozol majd! Drukkolok!

2023. okt. 7. 09:31
 25/46 A kérdező kommentje:
Menzit* telefonom mindig kijavít
2023. okt. 7. 09:32
 26/46 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező nyugi.Nemvárt napján olyan halvány volt a tesztem hogy alig lehetett látni.Nemvárt után 3 nappal is halovány tesztjeim voltak.Nyugi nem feltétlen van gond.Nem minden teszt egyforma erősségü ahogyan nem minden nő szervezete termel egyforma hcg-t eleinte.24 hetes vagyok most. Tényleg nyugi, örülj a halovány tesztednek énis ezt tettem, végih pozitív voltam, gyakoris kommentelők irták hogy nem marad meg stb..nem kell az ördögöt a falra festeni.Maradj pozitív és ne befolyásolják az érzéseid a negativ kommentek
2023. okt. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
66%
Én látom,nekem is ilyen volt az első két babámnál!
2023. okt. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti, nagyon köszönöm. Nagyon kedves vagy! Annyira irigylem a pasikat!! Ők nem rúgnak egymásba, mint mi nők! Borzasztó egyébként, hogy mennyi rosszindulatú, megkeseredett nő van!

Akármi is lesz a kimenetele a hónapnak én pozitív maradok 🥰 sok angyalka után megtaláltuk mi a problémám és orvosoltuk. A mi csodánk is jönni fog 🥰 Neked pedig egészséges terhesséet, és könnyű szülést kívánok! 🥰

2023. okt. 7. 20:16
 29/46 anonim ***** válasza:
100%

Kitartást nektek, bízom benne hogy most megtörtént a csoda és minden rendben lesz ❤️🤰 Maradj pozitív.Köszönöm a jókívánságokat❤️

#26

2023. okt. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
Írok mindenképpen 🥰
2023. okt. 7. 21:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!