Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Látjátok a második vonalat?...

Látjátok a második vonalat? Vagy képzelődöm.

Figyelt kérdés

11 dpo, reggeli vizelet. Halucinálok? Vagy száradási?

Tudom hogy bármi lehet még, hiszen nagyon korai.



2023. okt. 6. 17:53
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
Sziasztok, sajnos nem maradt velünk... Azóta kiderült, hogy nagyon nagy valószínűséggel lombikkal lehet majd csak babánk. Nem adjuk fel 🥰
dec. 3. 19:44
 42/46 A kérdező kommentje:
Remélem, kedves válaszolók, nektek megmaradt a baba 🤞🫶
dec. 3. 19:45
 43/46 A kérdező kommentje:
Csajok, úgy tűnik léteznek csodák ❤️🙏 várandós vagyok
febr. 11. 15:18
 44/46 anonim ***** válasza:

Jaj, Kérdező, gratulálok! Annyira drukkolok neked!🤞

#9 válaszoló voltam (bocsi, elég tárgyilagos 😕). Én nem írtam, de akkor túl voltam egy vetélésen és műtétre vártam, ami után már lombik jön, mert nagyon nem vagyok fiatal. Nos, a műtét elmaradt, mert nekem is sikerült a csoda. Nagyon remélem, hogy ő már velem marad!🙏 Hány hetes vagy most? Én 13.

febr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
Nagyon gratulálok Neked és remélem marad veletek! 12. Héten túl 🫶
ápr. 2. 20:38
 46/46 anonim ***** válasza:

#45! Szuper, akkor már te is tök jól állsz😁

Én azóta 20 lettem. Megvolt a 2.genetikai is, eddig úgy néz ki, makk egészséges 🤞 Legnagyobb döbbentemre kisfiam lesz🩵

Boldog babavárást neked! Mostmár minden rendben lesz, megérdemeljük😁

#44

ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!