Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Elvileg a nyàlkás, tojásfehérj...

Elvileg a nyàlkás, tojásfehérjeszerű folyáskor van ovulàcio igaz?

Figyelt kérdés
Na nekem mikor ez van sokszor még rózsaszines is ami méginkább igazolja az ovulácio éppen történését illetve ebben a két napban amikor ez van kívànom a legjobban a szexet de valoszinuleg mégsem ekkor ovulálok mert innetol van hogy még 18-20 nap a menstruàcio. Létézhet az hogy akkor mégsem ekkor ovulalok amikor ez a nyák van? Még új vagyok a témàban, kövi honapban veszel ovu tesztet és azzal nézem hogy akkor mikor van csak szeretnék személyes tapasztalatokat is meghallgatni ki mit gondol errol.
2023. okt. 9. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Elméletileg ovulació környekén van tojasfehérje szerű folyás. De hogy előtte 2 nappal vagy hárommal utána, azt a viznéző asszony se tudja megmondani, csakis az ultrahang. Sőt: ovuláció nélkül is jelentkezhet ilyen nyák.
2023. okt. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet pár nappal ovu előtt is, nekem is úgy van. A vért pedig nagy százalékban nem maga a repedés okozza, hanem a hirtelen leeső ösztrogén szint.
2023. okt. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom már én sem,mindenesetre nekem mult héten volt 3 és 4 .-én ilyen nyákon együttt is voltunk mind a kétszer és utána mintha elvágtál volna!!

De izgi remélem össze hoztuk a babát bár ez míg kiderül van idő!🫣😆

2023. okt. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Nekem már egy héttel ovu elött nyákom volt.Ovuteszttel biztosabbra mész.
2023. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem először jött a nyák, utána 1-2 nappal a pozitív LH teszt és másnap az ovuláció.
2023. okt. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is előbb szokott pár nappal lenni. Most tegnap és ma volt nyák, az ovuteszt még full negatív, holnap vagy holnapután lesz valószínűleg pozitív, onnan ugye még egy de lehet hogy két nap, mire elvileg meglesz az ovum.
2023. okt. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!