Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Megjott az 2-5 napi vervetelem...

Megjott az 2-5 napi vervetelem d vitanim eled rossz 50.6 . Szerintetek lehetséges hogy csak ez a baj a baba tervezésben? minden mas jo páromnak holnap/holnap utan jön meg a speram vizsgalat azt meg megvarjuk de addig erdekelne

Figyelt kérdés

2023. okt. 10. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nekem 53 volt akkor, minden más eredményem jó volt. Két hónappal később estem teherbe, nem hiszem, hogy ez volt előtte a sikertelenség oka.
2023. okt. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Ritka, hogy csak ennyi lenne a probléma, de előfordulhat.


Kezdj el nagy dózisban (napi 4-8000 NE) D-vitamint szedni, mellé menjen a K2 is, segíti a D-vitamin hasznosulását.

2023. okt. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor valószínűleg nem csak ez a baj csak érdeklődés képpen kérdeztem
2023. okt. 10. 15:48
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Nekem augusztusban 48 volt a ciklus harmadik napján. Nőgyógyásszal egyeztetve multivitamin mellett 3000 NE-t szedek. Múlt héten voltam kontroll laboron, 103 volt a D-vitaminom. Az előző hónapban kezdtünk próbálkozni és pozitív a tesztem. :)

Szerintem mindenképp egyeztess a D-vitamin dózisról háziorvossal, nőgyógyásszal vagy dietetikussal - ők pontosan meg tudják határozni, hogy mennyi pótlásra van szükséged. (Itt csak tapasztalatokat ír mindenki, nem biztos, hogy ami másoknál bevált az működni fog nálad is).

2023. okt. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam elég hasonló volt, csak a d vitaminnal volt baj, de az majdnem ugyanennyi volt.

Igaz nekem enyhe pco-t állapítottak meg mellette.

Elkezdtem napi 4000E d vitamint szedni (mert a 2000E kb semmit se csinált) és heti 2-3x mozogni :) szinte egyből terhes lettem

2023. okt. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!