Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » OAT szindrómát állapítottak...

OAT szindrómát állapítottak meg a ferjemnel Esetleg bővebb magyarázatot lehetne tudni rola? Siker történetek esetleg?

Figyelt kérdés

Amit neten találtunk az elég kevés s lelombozo

2 het mulva megy dokihoz addig szeretném megnyugtatni valahogy nagyon a szívére vette


2023. okt. 11. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Húha, az nagy baj.

Lombik lesz mindenképp😔

2023. okt. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Írnék vigasztalót, de természetesen az esélyetek minimális, ez nagyon nagyon súlyos gond, de reménykeltő, hogy van ivarsejt azért.

Lombiknál szépen kiválogatják és lesz babátok🙂

2023. okt. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős férfinél ez volt a gond. 3 gyerekük van, lombikkal. Mindig sikerült nekik az első beültetés (2. alkalommal ikreik lettek).
2023. okt. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk férjemnek, 300 000 össz spermiumszáma volt, 2020 őszén derült ki. Nem találták meg az okát, több andrológusnál is járt, ultrahang, genetikai vizsgálat, stb.

Vitaminokat javasoltak, 3 hónappal később 8-10 millió, de az alak és a mozgás nem volt jó. Így indultunk neki az első lombiknak ami nem sikerült.

A vitaminjait kicsit átvariáltam az interneten olvasottak alapján, folsav helyett folátot szedett. Elmentünk speciális spermium vizsgálatra, néztek dns töredezettséget, HBA tesztet meg még egyet amire már nem emlékszem. Ezeket vittük a meddőségibe, ez alpján a következő limbikbál egy speciális módszert használtak volna hogy kiválasszak a megfeleő spermiumot. Közben felment a spermiumszáma 20 millióra.

Eltelt újabb 3 hónap indulhatott volna a következő lombik ( nem maradt fahyasztott embriónk) kiváltottam a szurikat, vártam a menstruációm de bem jött meg. Spontán terhes lettem.


Szerintem ha nem találják az okát, akkor érdemes időt hagyni a vitaminoknak, hogy beépüljenek a szervezetbe, életmódot váltani, sportolni.

Nagyon elsiettük azt az első lombikot, de már annyira vágytunk egy babára, hogy én nem is lettem volna hajlandó várni egy napot se a lombikkal. Nem igazán hittem ezekben a vitaminokban.

nov. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!