Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek mennyi idő után sikerült...

Kinek mennyi idő után sikerült a baba? - Inzulinrezisztenciát és pajzsmirigy alulműködést állapítottak meg nálam tegnap.

Figyelt kérdés
Életmód váltás, mozgás, gyógyszerek...2 hónap múlva kell visszamennem kontrollra. Aki hasonló helyzetben van, volt, mennyi idő után esett teherbe?

2016. nov. 9. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
2,5 év
2016. nov. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
2 év enyhe inzulinrezisztencia+ magas Atpo, 2dik inszem sikerült
2016. nov. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Első válaszoló - neked spontán sikerült a baba?

2016. nov. 9. 13:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, igen úgy hogy nem számítottam rá. Akkor volt az esküvőnk egy hónapra leköltöztem falura intézkedni, és hihetetlen ideges voltam mert a két család akkor találkozott először, ráadásul az én szüleim hangos ateisták a párom szüle full vallásosak szóval...

Utólag kiderült hogy a nászútról 3man jöttünk haza :)

2016. nov. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaj de jó ilyet olvasni! :) Gratulálok! Remélem nekünk is összejön majd spontán a baba.
2016. nov. 10. 09:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Másfél évvel azután, hogy megállapították ezeket, az első próbálkozós hónapban spontán sikerült. Viszont sajnos elvesztettük - valószínűleg a progeszteronszint volt alacsony, és azóta mindenki kérdezi, hogy PCOS és pm alulműködés mellett hogyhogy nem kaptam automatikusan pótlást... Szóval erre figyelj majd, mert amúgy a dokim mondta, hogy progiból sosem lehet túl sok. :)

Egyébként a ciklusom és a tüneteim hónapokon belül rendeződtek. :) Kitartás, nem lehetetlen, és nem a legmagasabb hegy, amit meg kell mászni! ;-)

2016. nov. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!